Mobil

Telefon ekranınızın kırılmasından korkuyor musunuz?

Telefon ekranlarının çizilmesinin önüne geçiyoruz; Peki ya kırılmasının önüne nasıl geçeceğiz?

Telefon ekranınızın kırılmasından korkuyor musunuz?

Küçük bir servet edediğimiz telefonlarımızın ekranlarının kırılması yada çizilmesi bizleri çok sevdiğimiz telefonlarımızdan soğutmaya yetmektedir. Bundan dolayı birçok telefon kullanıcısı telefonlarını alır almaz cam filmi ile kaplamaktadır. Peki bu yeterli midir?

Telefon ekranını çiziklere karşı koruyan ekran koruyucu filmler, ince jelatin materyalden üretildiği için telefon ekranını yalnızca çizilmelere karşı koruyabiliyor. Telefon kılıfı ise telefonun arka kasasını korusa da telefon ekranını düşürme veya darbe sonucu çatlama, kırılma ihtimaline karşı bir koruma sağlamamaktadır. O nedenle telefon ekranını daha iyi koruyabilemk için dünyaca ünlü markaların nano teknolojiyi kullanarak ürettikleri cam ekran koruyuculara sahip olmalıyız. 
1408359899_telefon-ekraninizin-kirilmasindan-korkmayin-mobilcadde-basin-bulteni-2.jpg
 
Dafoni ve Spigen ise bu konuda liderliği sürdürmektedir. Sizde cam ekran oruyucu almak istiyorsanız sertliği 8-9 H olan cam ekran koruyucuları tercih etmeye çalışın.
 
Bıçak, anahtar gibi keskin objelerle bile çizilmeyen bu yapılara sahip ekran koruyucular Gorilla Glass'tan çok daha fazla mukavemete dayanabilmektedir. Aynı zamanda ufak düşmelerde kırılıp parlaçanmadan, darbeleri emerek telefon ekranını koruyan ve dokunma hassasiyetinde en ufak bir farklılık yaratmayan bu ekran koruyucuları sizlere önermekteyiz. 
1408359907_telefon-ekraninizin-kirilmasindan-korkmayin-mobilcadde-basin-bulteni-3.jpg
 
2200 TL para verip aldığınız telefonlarınızı 1 dolarlık ürünlerle korumaya lütfen çalışmayın. Bu ürünlerin kılcal çiziklere karşı bile etkili olmadıklarını gözümüzle görmekteyiz. 
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.