Mobil

Telefon sahiplerine Google'dan kötü haber!

Google, Android 11’i heyecan ile takip edenleri üzecek bir açıklamada bulundu ve Android 11 Beta sürümünün ertelendiğini duyurdu.

Telefon sahiplerine Google'dan kötü haber!

Android tabanlı akıllı telefon kullanan kişiler tarafından merakla beklenen Android 11 güncellemesi hakkında üzücü bir açıklama yapıldı. Söz konusu açıklama ise direkt olarak birinci ağız tarafından bizlerle paylaşıldı. Buna göre 3 Haziran Çarşamba günü gerçekleştirilmesi planlanan Android 11 Beta yayını etkinliği ertelendi. Yapılan açıklamaya göre ertelenen yalnızca etkinlik değil, bunun haricinde Android 11 Beta sürümünün yayınlanması da ertelemiş oldu.

Telefon sahiplerine Google'dan kötü haber!

Açıklama, Android Developers Twitter adresi tarafından yapıldı. Söz konusu Tweet’te "Android 11 hakkında daha fazla bilgi vermek için sabırsızlanıyoruz ancak şu an kutlama yapmanın sırası değil. 3 Haziran tarihli Beta sürümünü erteliyoruz. Android 11'le ilgili detayları yakında sizlerle paylaşacağız." ifadelerine yer verildi.

Telefon sahiplerine Google'dan kötü haber! - Resim : 1

Geliştiriciler, yenilikleri gözden geçirebilmek adına Google tarafından üretimi gerçekleştirilen Pixel 2, Pixel 2 XL, Pixel 3, Pixel 3 XL, Pixel 3a, Pixel 3a XL, Pixel 4 ve Pixel 4 XL akıllı telefonlarını kullanıyor.

Hatırlanacağı üzere koronavirüs salgını yüzünden daha önce pek çok etkinlik ertelenmekten kurtulamamıştı. Böylece ertelenenlerin listesine Android 11 Beta etkinliği de eklenmiş oldu. Bu arada Android 11 için son stabil sürümün 2020 yılının üçüncü çeyreğinin sonunda yayınlanması bekleniyor. Kullanıcılar söz konusu güncellemeyi heyecan içerisinde bekliyor.

Yorumlar
Ali
Maalesef çok üzüldük Vay be🤔
Cevapla
Aezakmı
Androidin tamamen baştan yazılması lazım
Cevapla
Zülal
Vay be çok üzücü😂
Cevapla
Ahmet
Tuncay o nadıl soru😂
Tuncay
Sen kız mısın
Adem
Nsınsısnsı aga neyine üzülen ben bunun Android 10 da iyi
Cevapla
Alper
Zaten 10 çok güzeldi bide 11i çıkarın
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.