Mobil

Telefonunuz duvar kağıdının sürekli değişmesini ister misiniz?

XDA'nın en ünlü geliştirici gurubu Chainfire'ın uygulaması 500Firepaper güncellendi

Telefonunuz duvar kağıdının sürekli değişmesini ister misiniz?

XDA gelştiricilerinde Chainfire'ın telefonların duvar kağıtlarını otomatik oalrak değiştirmeye yarayan ve kendi geliştirdiği uygulaması 500 Firepaper güncellendi.

Programda bazı bug ve sistem hataları yaşandığı kullanıcılar tarafından belirtiliyor ve daha fazla yüksek çözünürlüklü fotoğraflar konması isteniyordu. Chainfire'da bu isteklere cevaben 2.0 sürümünü dün itibariyle Android kullanıcılaryıla buluşturdu. 

Programı indirdikten sonra ayarlar kısmına girerek hangi fotoğrafların telefonunuzda yad atabletinizde döngü sağlamasını seçiyorsunuz. Hangi sıklıkta fotoğraf değişimi gibi ince ayarlarında yapılabildiği menü olduça kolay görünüyor. Program Türkçe dil desteği sağlamıyor ama basit bi,r İngilizceyle bile program ayarlarını yapabilirsiniz.

1398946724_500-firepaper.png

Bu işlemleri yaptıktan sonra bırakın program size keyifli arka plan resimlerini oluştursun. Programı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.