Mobil

Telegram'ın yeni güncellemesi geldi!

Telegram, Android ve iOS kullanıcılarına yeni güncelleme kapsamında birçok yenilik sunuyor.


Rusya ile arası kötü olan Telegram’dan Android ve iOS kullanıcıları için yeni bir güncelleme yayınladı.

Yayınlanan güncelleme kapsamında iki platform arasından bazı farklılıklar yok değil. Öncelikle ortak özelliklerden başayacak olursak: yanlışlıkla bir fotoğraf ve ya video gönderdiğiniz zaman bunu geri çekebilecek ve değiştirebileceksiniz. Böylelikle artık yanlış gönderdim sözlerinden kurtulmuş olacaksınız.

Bir diğer özelliklerden biri ise video ve ses kayıtlarını artık daha hızlı izleyebilecek ve dinleyebileceksiniz. Buradan hızlı kastım X2 anlamında, onu da belirtmeden geçmeyelim. Şimdi ise gelelim sadece Android kullanıcılarına özel olarak sunula yeniliklere.

Bundan sonra profil resimlerine dokunarak konuşmanın özizlemesini yapabileceksiniz. İkincisi, Android kullanıcıları, metin URL’leri oluşturmak için biçimlendirme menüsünden "bağlantı oluştur" seçeneğini kullanabilir. Telegram'ın Android sürümüne yönelik üçüncü yeni özelliği ise kullanıcıların iletilmeden önce mesajlarını iptal etmelerine izin veriyor oluşu.

Güncelleme detayları bu şekilde. Ülkemizde de kullanıcı sayısının az olmadığı Telegram'ı eğer sizde kullanıyorsanız mağazanız üzerinden gelen son güncellemeyi yaparak deneyimlerinizi genişletebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.