Mobil

Temple Run, Windows Phone için geliyor!

Bir fenomene dönüşen oyunun ilk serisi kullanıcılara sunulacak; serinin ikinci ayağı için ise bir süre daha beklenilecek.

Temple Run, Windows Phone için geliyor!

Mobil dünyasının en popüler oyunlarından biri olan Temple Run, iOS ve Adroid platformlarından sonra nihayet Windows Phone için de yayınlanıyor. Sonsuz koşu serisinde yer alan oyunun ilk serisi ilk aşamada kullanıcılara sunulacak. Bu hafta sunulması beklenen oyunun kullanıcılar nezdinde sabırsızlıkla beklendiği biliniyor.
1364449424_temple-run-android.jpg

Hatırlanacağı üzere oyunun ikinci serisi Temple Run 2, geçtiğimiz aylarda Android ve iOS kullanıcılarına sunulmuş ve serinin ilk oyundan daha fazla ilgi toplamıştı. Windows Phone kullanıcıları oyunun ikinci serisi için ise bir süre daha beklemek zorunda kalacak. Net bir tarih verilmese de Temple Run 2’nin yaz döneminde Windows Phone platformunda yer alması bekleniyor. Son bir hatırlatma yapacak olursak, oyunun Xbox Live entegrasyonu bulunmamaktadır.

Yorumlar
s3
ooo ben 2sini de oynadim daha yeni mi geliyor Windows a
Cevapla
2 önümüzdeki ay gelir, unity3d beta testlere başladı, temple Run 2 gibi unity ile geliştirilen oyunların tamamı Windows Phone a çıkar :)
Cevapla
Dun akşam geldi son derece akıcı oynanıyor ne bir ısınma ne takılma hiç problem yok
Cevapla
Burak Kaya
Bu hafta içerisin beklenen bir gelişmeydi, demek başlamış. iyi oyunlar.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.