Mobil

TicToc ile bilgisayarınızdan telefona mesajlaşın

Anlık mesajlaşma uygulamalarının en yenisi olan TicToc ile artık bilgisayarlardan da telefonlara sms gönderebileceksiniz.


Anlık mesajlaşma uygulamalarının en yenisi TicToc Türkiye'de popüler olmaya başladı. Kullanıcılar arasında en çok beğenilen özelliklerinden biri bilgisayardan da herhangi bir TicToc kullanan kişiye mesaj, resim gönderilebilmesi oldu. Telefonunuz kapalıyken bile diğer kişilerle bağlantınız kopmuyor. Ondan farklı olarak sade ve kullanışlı tasarımıyla, mesajlaşma anında mobil kullanıcılar arasında istediği türde dosya türünü gönderebilmesine de olanak tanıyor. 

10 gün boyunca istediğiniz yerden TicTocBox'ınıza attığınız verilere istediğiniz anda telefonunuzdan, herhangi bir bilgisayardan erişebiliyorsunuz. TicTocBox'ın en popüler özelliğinden birisi de bilgisayarınızdan TicTocBox'a attığınız herhangi bir dosyaya bulut hizmetini kullanarak istediğiniz yerden erişmeniz. Dilediğiniz zaman TicTocBox'a attığınız herhangi bir fillmi, telefonunuzdan, başka bir bilgisayarınızdan o filmi 10 gün boyunca açıp izleyebiliyorsunuz. Film haricinde dilediğiniz türde dosyalara da aynı imkanlarla erişme olanağınız bulunuyor. 

Anlık mesajlaşma özelliklerinin yanında birçok farklı uygulamaları da içerisinde barındıran TicToc şu anda tavsiye edebileceğimiz en işlevsel, kullanıcı dostu mesajlaşma uygulaması. Şu an için sadece iOS, Android ve PC kullanıcıları için mevcut.

TicToc iOS uygulamasını indirmek için tıklayın!

TicToc Android uygulamasını indirmek için tıklayın!

TicToc PC uygulamasını indirmek için tıklayın!

TicToc resmi tanıtım videosu,

1385462670_resim2tictoc-ucretsiz-sms-mesaj-3.jpg1385462673_resim2tictoc-ucretsiz-sms-mesaj-4.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.