Mobil

TicToc ile iPad mini kazanmaya hazır mısın?

Son zamanların popüler uygulaması TicToc iPad kazandırıyor!


Türkiye’de hızla yükselmeye başlayan mobil mesajlaşma uygulaması TicToc kullanıcıları iPad mini kazanıyor. Akıllı telefon kullanıcıları arasında bedava mesajlaşma ve konuşmaya imkan sağlayan Tictoc, Google Play ve App Store’dan ücretsiz indirilebiliyor. 

Tictoc kullanıcılarından 31 Aralık tarihine kadar 10 arkadaşa ulaşanlar arasından yapılacak çekilişle 50 kişi iPad mini sahibi olacak. Uygulamayı indirmek için:  http://d.tictoc.net/?ipadpr

Tictoc Nedir?

App Store ve Google Play’den ücretsiz indirebileceğiniz Tictoc size hızlı ve kullanışlı mesajlaşmanın dışında benzersiz özellikler sunar.

1386675380_22425526.jpg

Tictoc'un Başlıca Özellikleri

★Her Şeyi Tictoc'layın
Mesajlaşmanın yanı sıra müzik, fotoğraf, video dosyalarını ve hatta belgeleri kolayca Tictoc ile paylaşın.

Akıllı Dosya Yönetimi
TictocBox sizin yerinize mesajlaşmalarınızda kullandığınız resimleri, videoları ve diğer dosyaları kaydederek bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan bunlara ulaşmanızı sağlar.

★Bilgisayarda Tictoc
Mobil cihazınızda yaptığınız konuşmalarınıza bilgisayarda Tictoc'u kullanarak devam edin.

Kulüpler
Kulüpleri kullanarak grup sohbetlerinin bir adım önüne geçin. Planlar yaparak veya hayatı paylaşarak anılarınızı Tictoc'layın!
Arkadaşlarınızın resimlerini ve gönderilerini beğenin, yorumlayın ve Tictoc'layın!

Anlık mesajlaşma özelliklerinin yanında birçok farklı uygulamaları da içerisinde barındıran Tictoc şu anda tavsiye edebileceğimiz en işlevsel, kullanıcı dostu mesajlaşma uygulamalarından biri. Şu an için iOS, Android ve PC kullanıcıları için mevcut.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.