Mobil

TomTom'dan Android kullanıcılarına müjde!

TomTom'un trafik sıkışlığını gösteren Android uygulaması kısa bir sğre için ücretsiz olarak kullanıma sunuldu.

TomTom'dan Android kullanıcılarına müjde!

TomTom (TOM2) bugün Türkiye'de yeni GO Mobile uygulamasını tanıttı. Artık Türkiye’deki kullanıcılar TomTom'un trafik sıkışıklığını gösteren ve EDS uyarısı veren navigasyon hizmetini Android yazılıma sahip telefonlarıyla ücretsiz olarak kullanabilecek. Hiçbir ücret ödemeden her ay 75 km’lik ücretsiz kullanım hakkı sunulurken, isteyenler 41.99 TL’ye 1 yıl boyunca sınırsız kilometreye yükseltebilecek.

Tüm dünyada kullanılacak

Ödüllü TomTom GO serisi ile aynı kullanıcı arayüzüne sahip olan bu mobil uygulama, sürücülerin her gün hedeflerine daha hızlı ulaşmalarına yardımcı olacak. Yeni uygulama küresel harita lisansı özelliği taşırken Türk kullanıcılar da bir ağ bağlantısı olmasa*** bile bu uygulamayı tüm dünyada** kullanabilecekler.

Trafik sıkışıklığından kaçmak mümkün

TomTom Tüketici Birimi Genel Müdürü Corinne Vigreux konuyla ilgili şunları söyledi: “Android için TomTom GO Mobile uygulaması, akıllı telefonlarında TomTom’u en iyi şekilde deneyimlemek isteyen sürücüler için geliştirildi. Mobil çözümlerimizi, her sürücünün TomTom Trafik ile navigasyon deneyimi yaşama şansına sahip olması için tamamen yeniden tanımladık. Artık tüm Android sahipleri trafik sıkışıklığından kaçabilir ve ulaşmak istedikleri yere daha hızlı varabilirler.’’

Uygulama şimdi Google Play'den buraya tıklayarak indirilebilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.