Mobil

Türk Telekom aboneleri ne kadar gurur duysa azdır! İşte rakipleri kıskandıracak proje!

Türkiye'nin önde gelen operatörlerinden biri olan Türk Telekom eşine az rastlanacak türden bir projeye imzasını atıyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Türk Telekom aboneleri ne kadar gurur duysa azdır! İşte rakipleri kıskandıracak proje!

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik eden Türk Telekom, herkes için erişilebilir iletişim prensibiyle sosyal sorumluluk projelerini sürdürüyor. Türk Telekom’un kadınların toplumdaki yerinin güçlendirilmesini ve üretim ekonomisine aktif katılımlarını sağlamayı amaçladığı “Dijitalde Hayat Kolay” projesinin ikinci aşaması olan mentorluk desteği süreci tamamlandı. Projeler arasından başarılı olanlar Türk Telekom’dan iş geliştirme hibesi almaya hak kazanacak.

Türk Telekom Kurumsal İletişim Direktörü Arif Sancaktaroğlu, “Kadınların istihdamına ve üretime katılmalarına verdiğimiz önemle birbirinden değerli projeler geliştiriyoruz. Başlangıcından bugüne kadar elde ettiğimiz sonuçları değerlendirerek ve toplumumuzun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yenilediğimiz projemiz sayesinde her geçen gün daha fazla kadının hayatına dokunduk. Kadınların üretim ekonomisine daha aktif katılımını sağlamayı amaçladığımız proje ile bugüne kadar 10 bin kadının dijital yetkinliklerini geliştirmesine sağladığımız katkıdan dolayı mutluluk duyuyoruz. Yeni dönemde projenin kapsamını genişleterek girişimci kadınları desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

Türk Telekom’un Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ile Habitat Derneği ortaklığında sürdürdüğü ‘Dijitalde Hayat Kolay’ projesi ile dijital okuryazarlık ve dijital pazarlama konusunda eğitimler veriliyor.

Türk Telekom aboneleri ne kadar gurur duysa azdır! İşte rakipleri kıskandıracak proje!

Türk Telekom, proje kapsamında sunulan dijital pazarlama eğitimine ve tasarım odaklı düşünme atölyesine katılmış 18 yaş ve üzeri esnaf veya esnaf muafiyetine sahip olma ön koşullarını sağlayan ve başvuru yapan girişimci kadınlar arasından belirlenen 20 katılımcıya, 2 hafta süresince işletme ve marka geliştirme eğitimlerinden yararlanma fırsatı sundu. Alanında uzman isimlerin mentorluk yaptığı programda kadınlara, uygulamalı sosyal medya yönetimi, internet reklamcılığı, dijital pazara giriş, medya yönetimi ve finansal süreçlerle ilgili kapsamlı eğitimler verildi. Mentorluk programı içeriği, dijital pazarlama eğitimleri ve tasarım odaklı düşünme atölyelerine katılan kadınların kendilerini geliştirmeleri gerektiği alanlara odaklanarak hazırlandı.

 Eğitimlerde öğrendiklerini uygulama fırsatı buldular

 Proje sayesinde kadınlar kendi ürünleri için farklı sosyal medya platformlarında reklam kampanyaları hazırlamayı, hedef kitle belirlemeyi, dijital pazar yerlerini ve onların ara yüzlerini uygulamalı olarak öğrendi.  Bu süreçte kadınlar, Google Ads reklamı vermeyi, Canva’da tasarım yapmayı ve markalarını tanıtmak için çeşitli uygulamaları kullanmayı deneyimledi.

Yorumlar
Fatih
Yalandan kim ölmüş ...1 yıldır altyapı yok alavere dalaveresi 1 yıl önce olan internet şimdi yok... İlgilenen de yok
Cevapla
Hasan
Muhatabı var yalanı. Muhatap yok ilçe merkezinde oturuyorum. Bırakın fiberi 1000 mgft yalanını normal internet bile yok. 30 yıl önceki altyapı ile milyonları cebe indirdiler. Bir kuruş yatırım yok.
Cevapla
Ziya
İşleri güçleri reklam
Cevapla
Seçkin
Yıl olmuş 2023 nerde o 1000 mbs alt yapı yer istanbul avcılar halen vdsl 50 mbs koparak internet bir fiyata iki kat zam yılbaşında kaç para zam gelir belli değil arap sömürdü kaçtı alt yapı yok süperonline boru çekti yola kutu koydu aylardan aralık içinde fiber kablo yok iki gün sonra yağar kalır fiber kablo döşemesi bahara kutu koyuo eve gelmesi yazı bulur birde teknoloji öncüsü düşük internete çöp modemlere ve tahhahüde mahkum eden ttnet
Cevapla
Önce altyapıyı halletsin
Türk Telekom altyapı rezaletini bitirsin sonra buna sıra gelsin. İşini yapmayan bir kurum başka konularda lütufta bulunuyor. Bu olayı anca kınayabilirim. Bir hat çekecekler parasını bizden istiyorlar bu ne sorumsuzluk
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.