Epic Games bombayı patlattı: Yılın son günü geliyor! #OyunCanavarı86

Epic Games tarafından 15-31 aralık arası her gün 19:00'da ücretsiz olarak verilecek oyunların listesi sızdırıldı. İşte uzun süredir beklenen listedeki karşımıza çıkacak oyunlar.

Epic Games bombayı patlattı: Yılın son günü geliyor! #OyunCanavarı86

Epic Games, her yıl kullanıcılarına, 15 Aralık - 31 Aralık tarihleri arasında ücretsiz oyunlar sunuyor. Bu oyunların bazılarının bir hayli pahalı oyunlar olarak karşımıza çıktığını, bazılarının ise genellikle 3-5 TL verilebilecek ucuz oyunlar olduğunu belirtelim. Fakat Epic Games kütüphanemizin zenginleşmesi adına her akşam 19:00'da yenilenen liste ile beraber yeni oyununuzu kütüphanenize eklemenizi tavsiye ediyoruz.

Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız 'Oyun Canavarı' serimizin yeni bölümünde ise sizler için Epic Games tarafından yıl sonuna kadar verilecek olan oyunlar listesi hakkında sızıntıları ele aldık. Hatta yılın son günü karşımıza çıkacak olan oyunun bomba olduğunu söyleyebiliriz.

Epic Games bombayı patlattı: Yılın son günü geliyor! #OyunCanavarı86

Listeyi genel olarak incelediğimizde bu yıl karşımıza çıkan oyunların, geçtiğimiz yıl yine Epic Games tarafından ücretsiz olarak verilen oyunlara göre daha ucuz olduğunu görüyoruz. Tabii ki bu liste şu anlık yalnızca sızıntıdan ibaret. Yani doğrulanmış herhangi bir bilgi bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde bu listenin de akıbeti belli olacaktır.

Yine de yılın son günü gelen 600 TL'lik oyun iddiaları yansıtır ise, 15 gün beklememize değecek bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Monster Notebook katkıları ile hazırladığımız 'Oyun Canavarı' serimizin yeni bölümünde sizler için Epic Games tarafından ücretsiz oyunları listeledik. Eğer sizin de bu listede olmasını istediğiniz ve umut ettiğiniz bir oyunu var ise yorumlar kısmında belirtin, tartışalım.