Mobil

Türk Telekom abonelerine 10GB mobil internet hediye

Ülkemizde özellikle öğrenciler tarafından kullanılan Türk Telekom, abonelerine 10GB mobil internet dağıtacak.


Bilindiği üzere ülkemizde 3 büyük operatör bulunuyor. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom. Genel olarak bakıldığında en uygun tarifelerin Türk Telekom'da olduğunu söyleyebiliriz. Elbette bu durumun birden fazla nedeni mevcut. 

Muhtemelen bu sebeplerden birisi de Türk Telekom'un her yerde çekmiyor oluşu. Çok basit bir örnekleme yapacak olursak, İstanbul'un göbeğinde yer alan evimde bile Türk Telekom çekmiyor. Dahası çekmeme sorunu için aradığımızda o bölgeye yakın zamanda bir yatırım planlaması yapmıyoruz diyorlar. Sanki İstanbul değil de Hakkari'nin ücra bir köyüne yatırım istiyoruz.

Lakin söz konusu ucuzluk olduğunda da Türk Telekom'u kimse geçemiyor. Türk Telekom şimdi de Sil Süpür kampanyası ile müşterilerine 10GB internet vermeye hazırlanıyor. 

Firmadan konu ile ilgili yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi.

Türk Telekom abonelerine 10GB mobil internet hediye

Türk Telekom, yoğun mobil internet kullanan müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan yepyeni bir kampanya başlatıyor. Türk Telekom’un Efsane tarifelerine gelen müşteriler, 2020 sonuna kadar Sil Süpür’den her ay 10 GB hediye mobil internet kazanıyor.

Herkes için erişilebilir iletişim sağlamayı amaçlayan Türk Telekom, avantajlı tarifelerine devam ediyor. Sil Süpür kampanyasıyla, mobil internete daha çok ihtiyaç duyan müşterileri için ek mobil internet hediye ediyor. Türk Telekom’un Efsane Tarifeler’ini seçen mobil kullanıcılar, Online İşlemler uygulaması üzerinden Sil Süpür’e katılarak mobil internet hediyesi kazanıyor.

2020 sonuna kadar her hafta verilecek olan mobil internet hediyelerinin aylık toplamı 10 GB’ı buluyor.Kampanyayla Türk Telekom müşterileri, tarifelerine ek her ay 10 GB olmak üzere, 2020 yılı sonuna kadar toplamda 60 GB’a varan hediye internet kazanıyor.

“Paketim yetmedi” derdi yok

Kazanılan GB’lar günlük, haftalık, gece ya da sosyal medya kullanımına yönelik mobil internet hediyelerinden oluşuyor. Bu hediyelere Türk Telekom Efsane Tarifeler’e ait dakika, SMS ve GB’lar da eklenince, “paketim bitti” derdi ortadan kalkıyor. Sil Süpür’de her hafta çeşitli mobil internet hediyeleri, hediye dakika fırsatları ve farklı avantajlar müşterilere sunuluyor.Kullanıcılar, Efsane Tarifeler arasından ihtiyaçlarına en uygun olanı seçebiliyor:

1000 DK + 1000 SMS + 8 GB: 29TL
1000 DK + 1000 SMS + 12 GB: 35TL
1000 DK + 1000 SMS + 20 GB: 45TL

Yorumlar
Cemal çimenoğlu
10 gb internet
Cevapla
Ferit gokkaya
Yıllardır tt kullanıyorum surekli şebeke sorunu yaşıyorum ucuz olmasina ucuzda alt yapısı sıfır
Cevapla
Pandora
Eski teknolojiler fahiş fiyattan satılıyor. Ne de olsa enayı çok.
Cevapla
Ramazam
Abicim bana hep sil süpürden intrrnet geliyor hem bizim köyde çekmiyordu babam şikayet dilkçesi yazdırdı şıp bir baktık bir hafta sonra çekmeye başladı Benim pakedim 10gb 45 liraydı ekpaket 2gb yaptım 35 tl oldu
Cevapla
metin,
Silsupurde dk dan baska bi bok cikmiyo 2 aydir dk cikiyo aga ben kendi paket dk mi kullanmiom ne yapim dk yi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.