Mobil

Türk Telekom abonelerini hediye internete boğuyor!

Türkiye’nin önde gelen mobil operatörlerinden biri olan Türk Telekom sadece geçtiğimiz ay 65.411 milyon hediye GB dağıttı.

Türk Telekom abonelerini hediye internete boğuyor!

Ülkemizde en çok tercih edilen operatörlerden birisi de Türk Telekom diyebiliriz. Özellikle tarifeleri uygun fiyatlı olduğu için öğrencilerin genel tercihi Türk Telekom’dan yana oluyor. Bu durumun farkında olan Türk Telekom da kullanıcılarını mağdur etmemek için önemli kampanyalara imza atıyor. Bu kampanyalardan birisi de Sil Süpür.

Türk Telekom’un kısa süre önce startını verdiği Sil Süpür kampanyası ile şimdiye kadar milyonlarca GB internet dağıttığı belirtildi. Dilerseniz Türk Telekom’un konu ile ilgili yayınladığı açıklama metnine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Türk Telekom abonelerini hediye internete boğuyor!

Türk Telekom, Sil Süpür’den her hafta sunduğu hediyelerle artan mobil internet ihtiyacına destek oluyor. Türk Telekom, Sil Süpür ile 2020’nin ilk yedi ayında müşterilerine toplam 417 milyon GB mobil internet hediye etti.

Herkes için erişilebilir iletişim sağlamayı amaçlayan Türk Telekom, Sil Süpür’le müşterilerine her ay milyonlarca GB internet hediye ediyor. Türk Telekom’un Online İşlemler uygulaması üzerinden erişilebilen Sil Süpür’le yılın ilk yedi ayında bireysel müşterilere hediye edilen mobil internet 417 milyon GB’a ulaştı. Sil Süpür’ün en çok hediye verdiği dönem, 65 milyon 441 bin GB ile mayıs ayı oldu.

Hediyeler her hafta çarşamba ve cuma güncelleniyor

Türk Telekom Mobil Hizmetler Pazarlama Direktörü Yeşim Arı, “Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çözüm ve fırsatlar sunuyoruz. Türk Telekomluların mobil iletişim deneyimini her geçen gün bir üst seviyeye taşımak için çalışmaya devam ediyoruz” dedi. Sil Süpür’de hediyeler her hafta çarşamba ve cuma günleri güncelleniyor. Bireysel Türk Telekom müşterileri, hatlarına özel belirlenen şanslı günden itibaren bir hafta boyunca Sil Süpür’e katılarak hediyelerine kavuşuyor.

Yorumlar
ben
Cuma günü iki gb veriyor.Başka bir şey yok.
Cevapla
serkan
Türk Telekom öncelikle sabit internetini düzeltsin cebim de de Türk Telekom kullanıyordum da bıktım.
Cevapla
K̆̈ĕ̈d̆̈ĭ̈S̆̈ĕ̈v̆̈ĕ̈r̆̈
Vodafon kullanıyorum. Evimde çekmiyo ama zaten evde wi-fi var. Evde neden çekmiyo onuda bilmiyorum ama kapıdan çıktığım an 4.5g. Neyse öncelikle çark bende dönmüyor. Telefonum eski olduğu için. 7gb, 750dk, 250sms. Ve tarife özelliği olarak eğer bitmezse bidahaki aya atlıyor. Whatsapp yazışmalarım, videolarım, resimler kotadan düşmüyor. Bence iyi ama biraz az çekiyor. 29tl bence iyi.
Cevapla
Dursun
Çok şanslısınız günlük 100 dk kazandınız
Cevapla
ilhan
izmir torbalı da türk telekom fiber internet alt yapı çalışmaları yapan fatisan çalışanları, sokaktaki herkesin su borularını patlattı, türk telekomda hiç bir yetkili bulamadık
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.