Mobil

Türk Telekom ailesinden abonelerine büyük jest!

Türkiye’nin önde gelen GSM operatörlerinden biri olan Türk Telekom yeni bir kampanyaya daha imza attı. İşte detaylar.

Hali hazırda ülkemizdeki en ucuz iletişimin Türk Telekom tarafından sunulduğunu söyleyebiliriz. Zira tarifelere bakıldığında da bu durum net bir şekilde gözler önüne seriliyor. Bu sebepten ötürü özellikle öğrencilerin tercihi Türk Telekom’dan yana oluyor diyebiliriz.

Bu durumu göz ardı etmeyen Türk Telekom ekibi abonelerine teşekkür mahiyetinde yeni bir kampanyanın daha startını veriyor. Bu kapsamda müşterilerin faturalarına ek satın aldığı ürünlerin bazılarının, birkaç taksiti Türk Telekom tarafından ödenecek.

Türk Telekom’dan konu ile ilgili yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi.

Teknolojik cihazlarda taksitler Türk Telekom’dan

Türk Telekom, taksitleri faturasına ekleyerek akıllı cihaz satın almak isteyen müşterilerinin bütçesini rahatlatacak ‘Taksit Bizden’ kampanyasını başlatıyor. Kampanya kapsamında seçili cihazlarda 3 aya varan taksit Türk Telekom’dan hediye ediliyor.

İnsan odaklılık anlayışıyla en iyi hizmeti sunmak için çalışan Türk Telekom, müşterilerinin iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarını karşılayan yeni bir kampanya başlatıyor. Akıllı telefon, akıllı saat, tablet, dizüstü bilgisayar ve kulaklık gibi seçili teknolojik cihazları satın almak için Türk Telekom bayilerine gelen bireysel müşteriler, faturalarına ek olarak 6 veya 12 ay taksitlendirme yapabiliyor. Türk Telekom’un 21 Ağustos’ta başlattığı ‘Taksit Bizden’ kampanyası kapsamında bu cihazların ilk taksitini Türk Telekom ödüyor.

Türk Telekom Taksit Bizden kampanyası kapsamında akıllı telefon, akıllı saat, diz üstü bilgisayar ve kulaklıklar 12 ay, tabletler ise 6 ay taksitle müşterilere sunuluyor.

İşte kampanyanın geçerli olduğu cihazlar:

Yorumlar
volkan
tam bir dolandırıcı üç kağıtçı şirket türk telekom lütfen başından türk ismini kaldırın. çünkü türk ismini süistimal ediyorlar...
Cevapla
Salih
Bana sil şükürden internet vermiyor versede adam gibi vermiyor
Cevapla
kazım tahan
türk telekom aydoğdu mahallesi varsak kepez antalya bölgesinin alt yapısını da bir an önce yapsın ödedigimiz faturalar karşısında hizmet alamıyoruz artık aza kayıt vermekten bıktık korona yüzünden dışarı fazla çıkamıyorum telekoma ulaşamıyorum arıza kayıt işimizi yapamıyor teknikler altyapı bozuk bundan fazlasını almazsınız diyorlar bu işle ilgili yetkili bulamıyoz
Cevapla
Mustafa
Rezil bi operatör
Cevapla
Sureyya
Kocaman bir yalan aylık 32 TL. Lık faturam 2 ay ust iste 122tl lık geliyor. Sıkayet ediyorsun cozum yok. Taahütüm doldugu gibi degıstırecegım kimseye tavsiye etmem.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.