Mobil

Türk Telekom ailesinden abonelerine büyük jest!

Türkiye’nin önde gelen GSM operatörlerinden biri olan Türk Telekom yeni bir kampanyaya daha imza attı. İşte detaylar.


Hali hazırda ülkemizdeki en ucuz iletişimin Türk Telekom tarafından sunulduğunu söyleyebiliriz. Zira tarifelere bakıldığında da bu durum net bir şekilde gözler önüne seriliyor. Bu sebepten ötürü özellikle öğrencilerin tercihi Türk Telekom’dan yana oluyor diyebiliriz.

Bu durumu göz ardı etmeyen Türk Telekom ekibi abonelerine teşekkür mahiyetinde yeni bir kampanyanın daha startını veriyor. Bu kapsamda müşterilerin faturalarına ek satın aldığı ürünlerin bazılarının, birkaç taksiti Türk Telekom tarafından ödenecek.

Türk Telekom’dan konu ile ilgili yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi.

Teknolojik cihazlarda taksitler Türk Telekom’dan

Türk Telekom, taksitleri faturasına ekleyerek akıllı cihaz satın almak isteyen müşterilerinin bütçesini rahatlatacak ‘Taksit Bizden’ kampanyasını başlatıyor. Kampanya kapsamında seçili cihazlarda 3 aya varan taksit Türk Telekom’dan hediye ediliyor.

İnsan odaklılık anlayışıyla en iyi hizmeti sunmak için çalışan Türk Telekom, müşterilerinin iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarını karşılayan yeni bir kampanya başlatıyor. Akıllı telefon, akıllı saat, tablet, dizüstü bilgisayar ve kulaklık gibi seçili teknolojik cihazları satın almak için Türk Telekom bayilerine gelen bireysel müşteriler, faturalarına ek olarak 6 veya 12 ay taksitlendirme yapabiliyor. Türk Telekom’un 21 Ağustos’ta başlattığı ‘Taksit Bizden’ kampanyası kapsamında bu cihazların ilk taksitini Türk Telekom ödüyor.

Türk Telekom Taksit Bizden kampanyası kapsamında akıllı telefon, akıllı saat, diz üstü bilgisayar ve kulaklıklar 12 ay, tabletler ise 6 ay taksitle müşterilere sunuluyor.

İşte kampanyanın geçerli olduğu cihazlar:

Yorumlar
Isparta Yalvac Bagkonak koyunden Magdur
Internetım Baglandı sonra kablolarda proplem varmıs ınternet devamlı kesıntıye uguyor 444 1 444 ü defalarca aradım not aldılar gelıp baktılar ısparta merkezden gelıp olcecekler dedıler 4 ay sonra geldıler olctuler ana kablo degısımı yaplacak dedıler tam bır ay oldu hala tık yok ben tabı duzenlı faturaları odemeye devam edıyorum yıl sonunda kulanamadıgım ınternet hızmetını toplu olarak faturalardan dusulecekmıs ınanırsanız ınanın ben bıktım sozlesmemde bıtmedı bır yıl kaldı bıtınceye kadar yapılırmı bılmem
Cevapla
orhan kara
Deprem olduğunda 1 gün boyunca abonesine cevap veremeyen tırışka gsm şebekesi altın dağıtsa ne olacak.önemli olan kötü zamanlarda hizmet verebilmek.Hem bedava verdikleri nedirki zaten parasını aboneden kat be kat fazlasıyla alıyorlar.Avrupanın en kötü hızına sahip ülkenin gsm şebekesi.
Cevapla
TELEKOM abone
kardan indirim.Ben 18 yıldır tel+int+gsm abonesiyim bana neden birşey yok?
Cevapla
volkan
tam bir dolandırıcı üç kağıtçı şirket türk telekom lütfen başından türk ismini kaldırın. çünkü türk ismini süistimal ediyorlar...
Cevapla
mustafa
aynen öyle dolandırıcılar
Salih
Bana sil şükürden internet vermiyor versede adam gibi vermiyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.