Mobil

Türk Telekom hayırlı bir iş işledi!

Türk Telekom, hayırlı bir işe imzasını attı. Online kız isteme konseptli reklamı ile dikkat çeken Türk Telekom, ülkemizde bir ilke imza attı.

Türk Telekom hayırlı bir iş işledi!

Koronavirüs salgınında uygulanan karantina süreci birçok ilginç olaya imza atmamıza neden olmuştu. Bugün ise Türk Telekom yeni reklamı ile online kız isteme merasimine ev sahipliği yaptı.

İnsan odaklı yaklaşımıyla Türk Telekom, “81 ilde, milyonlarca evde” değerli hissettirmek için internet yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Evde internet müşteri sayısıyla Türkiye internet pazarındaki liderliğini sürdüren Türk Telekom, eğitimden eğlenceye, işten sosyal yaşama kadar pek çok süreçte evde olunan bu dönemde, milyonlarca müşterisinin her anında yanlarında olduğunu anlattığı yeni bir reklam filmi hazırladı. 

Türk Telekom’un marka yüzü Kenan İmirzalıoğlu’nun rol aldığı yeni reklam filmi, bir önceki reklamın devamında yaşananları konu ediniyor. Önceki filmde, arabası bozulduğunda ona yardımcı olan gence bu kez İmirzalıoğlu ‘hayırlı bir iş için’ yardım ediyor.

Kenan İmirzalıoğlu, bu mutluluğa, çiftin aileleri ve yakınları ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanından internet aracılığıyla ekran üzerinden tanıklık ediyor. Keyifli ve sıcak görüntüler sunan reklam filminin yönetmenliğini Atiye, Aile Arasında gibi birçok önemli yapımda imzası bulunan Ozan Açıktan yaptı.

Aşağıdan Kenan İmirzalıoğlu'nun oynadığı reklam filmini izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Ali Yalçın
9 aydır bağlı türktelekom hız problemini gideremedi adının başın daki Türk isminden utansın Türktelekom bölge müdürü nü bile aradım ekip görevlendiriyorum dedi ama s.... ne takan yok müdürüde amiride yollar çok karlı heralde 20 gündür hala gelemedi ekip Saygılar
Cevapla
Elif çilek
Hayırdan önce işinizi yapın 3.5 ay oldu bir arızayı gideremediniz
Cevapla
Mustafa
Değerlendiren arkadaşlar yazmış zaten bense aynı fikirdeyim toplumun güvenini kaybetmiş yaklaşımı reklam ve tanıtımda müşteri olunca başka ben 292 tl cayma bedeline razı olarak yeni ayrılanlardanım
Cevapla
Yusuf
5 dk videonun açılmasını bekledim
Cevapla
Emrullah Güngör
Bunların hepsi palavra uzaktan eğitimimiz var internet yaptıracak port yeri dolu bekleyin diyorlar bizim yapabileceğimiz birşey yok diyorlar bana bu kelimeleri söyleyende teknik ekip Allah belanızı versin psikolojimiz sizin yüzünüzden 2 paralık oldu hepiniz inşallah aynı durumda olursunuz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.