Mobil

Türk Telekom mobil internet hediye ediyor!

Türk Telekom, online işlemler için 2 GB hediye internet ediyor. Peki, bu hediyeden yararlanmak için ne yapmak gerekiyor?

Türk Telekom mobil internet hediye ediyor!

Türk Telekom Online İşlemler iOS ve Android uygulaması ile kolaylık sunmaya devam ediyor. Türk Telekom şimdi de Online İşlemler için 2 GB mobil internet hediye edeceğini açıkladı. TL yükleme ve paket satın alma gibi işlemlerine hız kazandırmak için kredi kartını uygulamaya ilk kez kaydeden Türk Telekom faturasız hat sahiplerine haftalık 2 GB mobil internet hediye ediliyor.

Türk Telekom 2 GB hediye mobil internet için ne yapmalı? 

Türk Telekom'un bu hediye interneti uygulamaya kredi kartının kaydedilmesinin ardından otomatik olarak müşterinin hattına tanımlanacak. Türk Telekom'un Online İşlemler uygulamasını App Store veya Play Store'dan indirebileceğinizi belirtelim.

Türk Telekom'un hediye interneti herkes için geçerli olacak. Hattınıza tanımlanacak olan bu internet paketini WhatsApp, Signal, Telegram, Facebook, Instagram ve YouTube gibi tüm platformlarda kullanabileceksiniz.

Türk Telekom mobil internet hediye ediyor! - Resim : 1

Türk Telekom’un müşteri deneyimini dijital dönüşümle güçlendirmek amacıyla sunduğu müşteri odaklı Self Servis uygulaması, birçok hizmete cep telefonlarından tek dokunuşla erişmeyi mümkün kılıyor.

Faturasız hat sahiplerine ‘Online İşlemler’de TL yükleme, TL gönderme ve paket satın almanın yanı sıra mobil, internet, ev telefonu ve Tivibu servisleri için yeni üyelik başvurusu yapma imkanı sunuluyor.

Yorumlar
💎G@kko💎
Helal olsun Türk Telekoma tam destek verim
Cevapla
yakup
turk telekom firması kampanya yada hediyeler olsun firma olarak alt yapıyı güçlendirsin alt yapısı sağlam olmadıkça çekim gücü olmayan mobil interneti millet ne yapsın boşa reklam yapıp ötüyor avrupa alt yapıda çığır açtı kullanıcılarda memnun 1 tane şikayetci olan yokken türkiyeye özel bizde kimse memnun değil alt yapısı olmayan tek ülke biziz
Cevapla
Mehmet öz
Yo öyle birşey yok bizim İnternet Türk Telekom ve gayet te iyi çekiyor İzmir karabağlar da oturuyorum
Ali Kemal
Çekmeyen mobilin internetini kim ne yapsın peh
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.