Mobil

Türk Telekom yeni abonelere yüzde 10 indirim yapacak!

Enflasyonla mücadele kapsamında Turkcell'den sonra Türk Telekom mobil tarifelerinde yüzde 10 indirim uygulayacağını açıkladı. Ancak indirim sadece yeni aboneleri kapsıyor.

Türk Telekom yeni abonelere yüzde 10 indirim yapacak!

Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı kapsamında Turkcell geçtiğimiz günlerde mobil abonelerinin data paketlerini ikiye katladığını açıklamıştı. Benzer bir adım (biraz geç de olsa ve sadece yeni aboneleri kapsıyor olsa da) Türk Telekom'dan da geldi.

Türk Telekom yüzde 10 indirim müjdesi verdi!

Konuyla ilgili açıklama yapan Türk Telekom 178. yılında, Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı kapsamında, müşterilerine yüzde 10 indirim başlattığını duyurdu. Bu kapsamda, 23 Ekim itibariyle “Mutlu Tarifeler”e numara taşıma ve yeni hat tesisi yoluyla gelen Türk Telekom müşterileri, tarife fiyatı üzerinden 3 ay boyunca ek yüzde 10 indirim kazanacak. İndirim, müşterilere otomatik olarak tanımlanacak.

Yıl sonuna kadar devam edecek kampanyada teklifler, 1000 dakika ve 1000 SMS üzerine 3GB 27TL, 5GB 32TL, 7GB 38TL, 10GB 45TL, 15GB 55TL olacak. İlk 3 ay bu fiyatlar üzerinden yüzde 10 indirim uygulanacak.

Kampanyayı nasıl buldunuz? Fikirlerinizi bizimle aşağıdaki yorum bölümünde  paylaşabilirsiniz. 

Yorumlar
MTK
Külliyen yalan. Aksine bindirmişler. 15 GB olan tarife daha dün 47 TL idi. 55 TL yapmışlar. %10 indir 5,5 TL yapar. 55-5,5=49,5 TL eder. Anlayacağınız 2,5 Tl yani %6 bindirmişler.
Cevapla
Mert
Bindirir yine onlar şaşmaz
Cevapla
Arda
Bu indirim kampanyasi indirim degil bindirim olmus bazen bu indirim yaptigini iddia eden firmalarin milletin aptal oldugunu ne versek yerler ne desek inanirlar tarzi hareketleri biraz fazla kaçıyor 30 TL lik faturayi 35 yap sonrada %10 indirim yap hayat siz ve sizin gibilere güzel
Cevapla
M.S.K
Eski aboneler evlatlık galiba
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.