Mobil

Türk Telekom'dan eve kapanma hediyesi!

Türk Telefon alınan kararlara uyup evlerine kapanan müşterilerini unutmadı. İşte konu hakkındaki detaylar.

Türk Telekom'dan eve kapanma hediyesi!

Hali hazırda koronavirüs salgını ile mücadele eden Türk halkına bir destek de Türk Telekom'dan geldi. Türk Telekom, hükümetin aldığı tedbirler kapsamında evde kalma çağrısına uyan 65 yaş üstü müşterilerine 1 ay boyunca her yöne 500 dakika ücretsiz görüşme imkanı vereceğini açıkladı. 

Türk Telekom'dan konu ile ilgili yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi.

Türk Telekom'dan eve kapanma hediyesi!

Türk Telekom, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunarak herkes için erişilebilir iletişim sağlamaya devam ediyor. Halk sağlığı için evde kalmanın kritik olduğu bu dönemde toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket eden Türk Telekom, müşterilerinin sevdikleriyle kesintisiz iletişim kurabilmesine destek olmak amacıyla 65 yaş üstü ev telefonu kullanıcılarına 1 ay boyunca her yöne 500 dakika hediye ediyor. Ayrıca Türk Telekom tüm ev telefonu müşterilerine, akşam 7 ile sabah 7 arasında, şehir içi ve şehirlerarası görüşmelerde geçerli aylık 3.000 dakikaya varan görüşme imkânı sağlıyor.

Cep telefonlarında da kullanılabilecek!

Türk Telekom 65 yaş üstü kullanıcılarına sunduğu kampanyayı sabit telefonlarla da sınırlamıyor. Her yöne 500 dakika paketini, sabit hatların yanı sıra GSM hatları için de geçerli hâle getirerek 65 yaş üstündekilerin çocukları, torunları ve tüm sevdikleri ile her istediğinde görüşebilmesine olanak sağlıyor.

Yorumlar
Osman
Öğretmenim.8gb EBA için hediye verildi,ancak kullanamıyorum.Yavaşlatılmış.Hep hile,hurda.
Cevapla
ali
iptal etcem zaten interneti
Cevapla
recep
yazıklar olsun biraz cömertlik yapın insanlara su zor günlerde
Cevapla
Mesut
Türk Telekom , internet faturası nın günü gelmeden 20 gün önceden mesaj atar, Çok deli kanlıysan 1 ay ev internetini hediye et halkına, İsminin hakkını ver,
Cevapla
Netice
Tamamen saçmalık faturan kesildiği gün kapatıldı son ödeme tarihine var olduğu halde 1 ayda 4 kez kapattılar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.