Mobil

Türk Telekom'dan gazete ve dergi okuma uygulaması

Türk Telekom, gazete ve dergilerin okunabileceği e-dergi uygulamasını kullanıma sundu. Platform Türk Telekom abonelerine tarife ve kampanya kapsamında ücretsiz olacak.

Türk Telekom e-dergi uygulaması

Türk Telekom’un dijital okuma platformu e-dergi uygulaması, medya dünyasındaki yayınlara kolaylıkla ve avantajlı koşullarla erişim imkanı sunarken, uygulamada herkesin ilgi alanına göre yerli ve yabancı birçok dergi ve gazete yer alıyor.

Türk Telekom mobil müşterilerine kampanya ve tarifleri kapsamında ücretsiz olarak sunulan ve tüm mobil operatör müşterilerinin kullanımına açık olan e-dergi platformunda, indirilen dergi ve gazeteler internet erişiminin bulunmadığı ortamlarda da okunabiliyor. Ayrıca Türk Telekom mobil müşterileri e-dergi platformunda yer alan dergi ve gazeteleri yurt içinde mobil internet kotalarından düşmeden indirebiliyor.

Türk Telekom e-dergi mobil uygulaması Android ve iOS uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulama içinden herhangi bir yayın indirilmek istendiğinde, Türk Telekom mobil müşterileri, kampanya ve tarifleri kapsamında, uygulama içinden üye olarak aylık e-dergi aboneliklerini ücretsiz başlatabiliyor. Türk Telekom mobil tarife veya kampanya kapsamında e-dergi kullanım hakkı bulunmayan aboneler ve diğer operatör müşterileri ise 13,99 TL’lik üyelik ücreti ödeyerek tüm yayınlara sınırsız erişim hakkı sağlayabiliyor.

Modadan ekonomiye, teknolojiden magazine birçok kategoride yer alan yüzlerce dergiyi ve günlük olarak yenilenen gazeteleri içeren e-dergi uygulamasını kullanmak isteyenler, "" linkinden detaylı bilgi alabiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.