Mobil

Türk Telekom'dan sahurda ücretsiz 10 GB internet

Türk Telekom yeni kampanyası ile Ramazan ayı süresince sahurda kullanmak üzere 10 GB internet ve mobil hatlara 1000 dakika hediye ediyor.

Türk Telekom'dan sahurda ücretsiz 10 GB internet

Geçen yıl Ramazan ayında benzer bir kampanya düzenleyen Türk Telekom, bu yıl da abonelerine ücretsiz internet ve dakika paketi sunuyor. Ramazan süresince geçerli olacak Sahur Kampanyası kapsamında sahur dönemi boyunca (06 Haziran-04 Temmuz 2016) 02:00-06:00 saatleri arasında 10 GB internet ve 1.000 dakika Turk Telekom mobil hatlarla konuşma hediye edilecek.

Faturalı ve faturasız tüm hat sahiplerinin katılabileceği kampanyadan her abone sadece bir kez faydalanabiliyor. Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom, TTNET veya Avea'dan en az birindeki aboneliğin devam ettiği sürece, abonelik, yer ve hatlarının bilgilerinizi paylaşarak firmanın kullanımına ve bu firmaların kampanyalarını iletmeleri için onay vermiş olmak gerekiyor.

Kampanyadan Faturasız Ofis, ​ Bayi, Katlayan, Standart, Data tarifeleri, BİMcell, POCELL, Pttcell faturasız, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri haricindeki bireysel faturalı ve faturasız müşteriler yararlanabiliyor.

Türk Telekom Ramazan 2018 Sahur Kampanyasına nasıl katılınır?

Kampanyaya katılmak için Türk Telekom abonelerinin SAHUR yazıp 5555'e göndermeleri yeterli oluyor. Kampanya'dan çıkmak için IPTAL SAHUR yazıp 5555'e gönderebilirsiniz. Faturasız hat abooneleri ise KALAN SAHUR yazıp 5555’e göndererek kampanya kapsamında kalan faydalarını görebilirler.

Yorumlar
Paşaoğlu
San ki bedava ğibi haber yapmayın ücretli.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.