Mobil

Türk Telekom’la 29 TL’ye bol bol internet

Türk Telekom, “Herkes Telekom’da, Türk Telekom’da” diyerek hayata geçirdiği yeni kampanyası ile abonelerinin yaşadığı tarife isimleri karmaşasına son veriyor.

Türk Telekom’la 29 TL’ye bol bol internet

Kampanya kapsamında bol internet ve bol dakika içeren “Elini Korkak Alıştırma Tarifesi”, 29 TL’den başlayan fiyatlarla yeni müşterilere sunuluyor. Türk Telekom faturalı hatta sahip olmak isteyen müşterilere özel olarak hazırlanan tekliflerde, 1000 dakika ve 1000 SMS’in yanı sıra, 3 GB’dan 15 GB’a kadar farklı data seçenekleri yer alıyor.

Türk Telekom’la 29 TL’ye bol bol internet

Türkiye’nin numara taşıma lideri Türk Telekom, “Herkes Telekom’da, Türk Telekom”da diyerek, bol internet ve dakika içeren ‘Elini korkak alıştırma’ isimli yeni tariflerini müşterilerine sundu. Yeni bir faturalı hat almak isteyen, numarasını Türk Telekom’a taşımak isteyen ya da Türk Telekom faturasız hattan faturalıya geçmek isteyen tüm müşteriler, 1000 dakika ve 1000 SMS’in yanı sıra, ihtiyaçlarına göre 3 GB’dan 15 GB’a kadar farklı data seçeneklerinden faydalanabiliyor. Avantajlı paketler 29 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal; “Türkiye’nin numara taşıma lideri olarak, her zaman müşterilerimizi dinliyor, onların ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştiriyoruz. Yaptığımız çalışmalarla, mobil abonelerin, kullandıkları tarifelerin isminden çok içerdiği GB’lara odaklandıklarını gözlemledik. Buradan yola çıkarak, herkese ve her duruma uygun bol internet ve dakika içeren yeni avantajlı tarifelerimizi hayata geçirdik. Herkesi, 1000 dakika ve 1000 SMS’e ek olarak farklı GB seçenekleri sunduğumuz ‘Elini Korkak Alıştırma Tarifeleri’nden faydalanmaya davet ediyorum dedi.

Elini Korkak Alıştırma Tarifeleri’nde bol internet, bol konuşma 29 TL’den başlıyor

Türk Telekom’un ‘Elini Korkak Alıştırma Tarifeleri’nde, 3GB’lık paket 1000 DK ve 1000 SMS’le birlikte 29 TL’den sunulurken, 5GB’lık paket ise yine 1000 DK ve 1000 SMS’le birlikte 35 TL fiyatla yeni faturalı hat abonelerine teklif ediliyor.

Türk Telekom’un Prime ayrıcalıklarıyla abonelerine sunduğu 10 GB’lık paket 1000 DK ve 1000 SMS’le birlikte 49 TL, 15GB’lık data kullanımlı paketi ise 1000 DK ve 1000 SMS 59 TL’lik tarifeyle yeni abonelerin kullanımlarına sunuluyor.

Yorumlar
Tipitip
İyi şaka
Cevapla
İsmail A.
telekom numara taşıma ve yeni müşteri odaklı çalışan bir firma geçtiğiniz zaman hiç bir kampanyasından veya yeniliğinden faydalanamıyorsunuz mevcut müşterileri elinde tutmaya yönelik herhangi bir girişimi yok. buda şirketin mevcut müşterilerinin kaçmasına neden oluyor.
Cevapla
aydemir oğuzkurt
daha önce verdiği internet ve telefon çekse yeterli. her aradığımızda yatırım planmadıklarını söylüyorlar. yakında kapatıyoruz kampanyalarına başlayacaklar gibi. tespit ettiğim bir çok yeri söylüyorum sadece 1 yer iletmemize izn veriyorlar ve cevap aynı. haklısınız ama yatırım planlamıyoruz ;) ;) yani mecbur edeceksin diyor. %30 verimlilik düşüşüne kadar bekleyeceğiz galiba. yazık . gözümüzde büyük firma idi.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.