Mobil

Türk Telekomlulara ‘Sil Süpür’ ile bol GB bol dakika

Türk Telekom’un bol bol GB ve dakika hediye ettiği Sil Süpür kampanyası birinci yılını kutluyor.

Türk Telekomlulara ‘Sil Süpür’ ile bol GB bol dakika

Bir yıl içinde 200 milyonu aşkın hediye dağıtan, avantajlı hediyeleri ile sektörde ses getiren Sil Süpür kampanyası, Ramazan Bayramı’nda kullanıcılarına bol bol dakika ve GB sunacak.

Türk Telekomlulara ‘Sil Süpür’ ile bol GB bol dakika

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, “Sil Süpür” kampanyası birinci yılını geride bıraktı. Geçtiğimiz yıl Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması üzerinden hayata geçirilen ve bugüne dek 200 milyonu aşkın hediye dağıtan Sil Süpür, Ramazan Bayramı tatilinde de kullanıcılarına GB ve dakika hediye etmeye devam edecek.

Türk Telekomlulara, hediye GB ve konuşma hakkı, MUUD üyeliği gibi pek çok avantaj sağlayan, önümüzdeki dönemde faturalı, faturasız bütün bireysel müşterilerine hediye vermeye devam edecek olan Sil Süpür sayesinde, platformun ziyaret sayısı 3’e katlandı. Türk Telekom Online İşlemler uygulaması 30 Milyon indirilme rakamına yaklaşırken, 4.5 beğeni puanı ile en çok beğenilen uygulamalar arasında yerini aldı.

Sil Süpür’ü kullanmak için;

Türk Telekom mobil abonelerine özel olarak hayata geçirilen Sil Süpür’ü kullanmak için, Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını mobil cihazlara yüklemek yeterli oluyor. Her hafta Çarşamba ve Cuma günleri, uygulama üzerinden Sil Süpür’e giriş yapan kullanıcılar, cepten internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik ve sürpriz hediyelere sahip oluyor.

Yorumlar
bunyamin
sil süpür kadar hile dakka bolsa dk veriryor insan internet vermez mi hic intrrneti bol olanada internet veriyor uyanmadan 1 günlük veriyor 2 ve ya 3 ayda bir internet verir oda 1 gün gecerli kesinlikle sistem neverecegi belli sansla ilgisiyok sisteme zaten yüklü sil süpür kaldirsinlar daha iyi enazinda piskoloji miz bozulmaz
Cevapla
🇹🇷 G@kko 🇹🇷
Bahan hec Gb vermi hep dk veri
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.