Mobil

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu görevinden ayrılıyor!

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu ani bir kararla görevinden ayrılıyor. İşte sektörde bomba etkisi oluşturan konuyla ilgili detaylar!

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu görevinden ayrılıyor!

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu'nun görevinden ayrıldığı belirtildi.

Habertürk'ten Alper Öcal'ın haberine göre, Kaan Terzioğlu dün akşam itibarıyla görevinden ayrıldı.

Kaan Terzioğlu kimdir?

Kaan Terzioğlu, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olduktan sonra profesyonel iş hayatına 1990 yılında Arthur Andersen Türkiye’de Bağımsız Denetim Uzmanı ve Mali Müşavir olarak başladı.

Kaan Terzioğlu, 1992 yılında Arthur Andersen ABD’de Bilişim Stratejileri ve Güvenliği Uzmanı, 1994 yılında Arthur Andersen Belçika’da Bilgi Yönetimi ve Dijital Strateji Hizmetleri Lideri, 1998 yılında Arthur Andersen Türkiye’de Danışmanlık Hizmetleri Türkiye Operasyonları Başkan Yardımcısı olarak çalıştı.

1999-2012 yılları arasında Cisco Systems Brüksel ofisinde sırasıyla, EMEA Bölgesi e-ticaret Strateji Takım Lideri, EMEA Bölgesi İleri Teknoloji Satış Direktörü, Teknoloji Pazarlama Organizasyonu Yönetici Direktör, EMEA ve Orta ve Doğu Avrupa Başkan Yardımcısı görevlerini üstlenen Kaan Terzioğlu, 3 Nisan 2012-1 Nisan 2015 tarihleri arasında Akbank, Aksigorta A.Ş. Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. ve CarrefourSA A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmış ve ardından Nisan 2015 tarihi itibarıyla Turkcell Genel Müdürü olarak göreve başlamıştı.

Yorumlar
vatandaş...
milleti kazıklayan türkcell.. biri gider diğeri gelir. kazık bütülür. türkcell 4 sene önce ödeyeceğimiz fatura yı gizledi..faturanız yok dedi.160 lira..bir müddet sonra 560 lira fatura çıkarttı..hukuk bürosundan aradılar..faizi ile birlikte ..560 lira..ya yakın ödeme.. ve çocuklarımın rızkından kesip BORÇ alarak ödedim. kızımın ingiltere,de hiç bir tanıdığı yok..4 mesaj ingiltereye görderilmiş diyerek İftira atarak o zamanın parası ile yurtdışı mesaj parası aldı.. TÜRKCEL,e haram olsun Süreyya ciliv,e yazdık cevap vermedi..hakkımızı yediler. iki cihanda ellerimiz yakalarındadır..
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.