Mobil

Turkcell Müzik’in Temmuz ayı Top 5 listesi!

Türkiye’nin dijital müzik platformu Turkcell Müzik’in Temmuz ayı Top 5 listesi belli oldu. Birinci kim!


Temmuz ayında 200 bin Turkcell Müzik kullanıcısı, cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarına toplam 4 milyon şarkı indirdi. Temmuz’un en çok şarkısı indirilen sanatçısı Mustafa Ceceli olurken en çok indirilen şarkılar listesinde ise 1 numaraya “Aşk Gitti bizden” yerleşti.

Türkiye’nin dijital müzik platformu Turkcell Müzik’in Temmuz ayı Top 5 listesi belli oldu. Temmuz ayında 200 bin müziksever, Turkcell Müzik’ten 3 milyon şarkı indirdi. Üstelik artık Turkcell Muzik kullananlar daha kaliteli müzik indiriyor. Tüm şarkıların mobil indirme kalitesi 192kbps oldu. Temmuz’un en çok şarkısı indirilen sanatçısı Mustafa Ceceli oldu. En çok indirilen şarkılar listesinde ilk sırayı Ozan Çolakoğlu’nun 01 adlı albümünde Tarkan’ın seslendirdiği “Aşk Gitti Bizden” şarkısı aldı. En çok albümü indirilen isim ise Ceza.

Hayata renk katmak için Turkcell Müzik’i tercih edenlerin sayısı 1,3 milyonu bulurken kayıtlı kullanıcı sayısı 950 bine ulaştı.

Turkcell Müzik, Temmuz ayında canlı konserlere de ev sahipliği yaptı. Turkcellmuzik.com adresinden canlı yayınlanan Nil Karaibrahimgil ve Mustafa Sandal konserlerini toplam 100 bin kişi izledi.

Temmuz’a damgasını vuranlar

Turkcell Müzik’ten Temmuz ayında indirilen ilk beş şarkı, yazın ritmini belirleyen şarkıların hangileri olduğunu ortaya koyuyor:

TEMMUZ- TURKCELL MÜZİK’TEN EN ÇOK İNDİRİLENLERI

Ozan Çolakoğlu (feat. Tarkan)

Aşk Gitti Bizden

Murat Dalkılıç

Bir Güzellik Yap

Mustafa Ceceli

Bir Yanlış Kaç Doğru?

Göksel

Uzaktan

Ozan Çolakoğlu (feat. Gülşen)

Seyre Dursun Aşk

Yorumlar
Misafir
reklam kokuyor.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.