Mobil

Turkcell’den Galatasaray taraftarına 21 GB internet hediyesi

Turkcell, dijital işbirliği yaptığı Galatasaray’ın 21. şampiyonluğunu, hediye 21 GB internetle kutluyor.

Turkcell’den Galatasaray taraftarına 21 GB internet hediyesi

Turkcell, dijital işbirliğine gittiği Galatasaray’ın 21. şampiyonluğunu, sürpriz bir hediye ile kutladı. Şirket, Sarı Kırmızılılar kupa sevincini dijital ortamda sınırsız yaşasın diye, ‘Şampiyon’ paketi sahiplerine, 21 GB internet hediye etti. Ocak ayında imzalanan anlaşma sonrasında Sarı Kırmızılıların attığı gol ve kazandığı maç karşılığında, dijital destek paketi sahibi her bir taraftara toplamda bugüne kadar 19.4 GB internet hediye eden Turkcell, sarı kırmızılıların şampiyonluk sevincine ortak oldu.

Turkcell, takımlarının şampiyonluk keyfini dijital ortamda rahat rahat çıkarabilmeleri için ‘Şampiyon’ paketine sahip olan taraftarlara, 21. şampiyonluğa özel 21 GB internet hediye etti.

21 mayısa kadar geçerli

Turkcell’in Galatasaray taraftarlarına şampiyonluk hediyesi olan 21 GB, şampiyonluk maçı sonrası hatlarına tanımlandı. Hediyeden mevcut paket sahiplerinin yanı sıra 21 Mayıs’a kadar ‘Şampiyon’ dijital destek paketi alan tüm Galatasaray taraftarları da faydalanabilecek. Turkcell hattına sahip Galatasaray taraftarları ‘Şampiyon’ paketini, Turkcell satış kanallarının yanı sıra SMS ile de kolayca satın alabilecek. Şampiyon Paket almak isteyen taraftarların GS9 yazıp 2200’a mesaj göndermeleri yeterli olacak.

Yorumlar
Ümit
Destekliyorum
Cevapla
samet
1 günlük olduğu bilgisine abonelikten sonra ulaştım :D
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.