Türkiye'deki Redmi 9T kullanıcıları Ocak 2022 güvenlik yamasını alıyor!

Redmİ 9T kullanan kullanıcılar için güncelleme haberi geldi. 9T sahipleri için Ocak güvenlik paketi yayınlandı. İndirme linkleri bu haberimizde.

Türkiye'deki Redmi 9T kullanıcıları Ocak 2022 güvenlik yamasını alıyor!

Xiaomi, Ocak 2022 güvenlik yamasını Redmi 9T için yayınlamaya başladı. Güncelleme Türkiye'de yayınlandı. Her zamanki gibi güvenlik güncellemesi sistem güvenliğini ve kararlılığını artırmanın yanı sıra başka bir ek değişiklik veya özellik getirmiyor.

Redmi 9T için bu güncellemenin yapı numarası, V12.5.3.0. RJQTRXM olarak isimlendiriliyor ve Android 11'i temel almakta. Güncellemeyi yüklemek için kullanıcıların yaklaşık 2,8 GB'lik orjinal dosya paketini indirmesi gerekli.

Redmİ 9T için güncelleme desteği devam ediyor

Türkiye'de Redmi 9T kullanıcısıysanız, Ocak 2022 güvenlik düzeltme ekiyle ilgili bir bildirim almış olabilirsiniz. Henüz bildirim gelmediyse orijinal dosyaları kullanarak flash yapmanız da mümkün.

Flash yapabilmeniz için telefonu recovery modunda açmanız gerekli. Gerekli işlemleri bilmeyen kullanıcılarımızın bu konuyla alakalı sitemizde yer alan içeriklerden yardım alabilirler.

Redmi 9T – Türkiye Kararlı V12.5.3.0.RJQTRXM

Kurtarma ROM'u

OTA V12.5.5.0 dosyası için

DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ:

(Sistem)

Android Güvenlik Yaması Ocak 2022'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

Redmi 9T, Qualcomm Snapdragon 662 Sekiz Çekirdekli işlemci tarafından desteklenmekte ve Android 10 tabanlı MIUI 12 üzerinde çalışıyor. 1080 x 2340 piksel çözünürlüğe sahip 6.53 inç IPS LCD ekran yer alırken bu ekranı ise Corning Gorilla Glass 3 korumakta. 18W hızlı şarjı destekleyen 6000 mAh'lik pil destekliyor.

Xiaomi ilerleyen zamanlarda ROM farklılığını ortadan kaldırıp kullanıcılarına daha hızlı güncelleme sunabilir mi önümüzdeki günlerde hep beraber göreceğiz.