Mobil

Westworld'un mobil oyunu geliyor!

Warner Bros., Westworld'un mobil oyun sürümü için ön kayıtları başlattı.

HBO'nun sevilen dizisi Westworld oyun oldu!

HBO'nun, Game of Thrones serisinden sonra en çok izlenen yapımı Westworld, 2.sezonun ilk bölümleri ile karşımıza çıktı. HBO, serinin mobil oyun haklarını başarılı üreticisi Behaviour Interactive'e emanet etti.

San Francisco temelli Behaviour Interactive, yılın ikinci yarısından itibaren Westworld'un mobil oyun uyarlamasını satışa sunacak.

Westworld'un oyun uyarlaması, TV serisi gibi son derece zengin bir içerik sunacak ve Android ve iOS sistemlerinde yayınlanacak.

Westworld'ün mobil oyununda gerek Delos Park Training Simulation mimarisine, gerekse yapay zeka birimlerine kapsamlı erişim sağlanacak.

Westworld'un mobil oyunu geliyor! - Resim : 1

Warner Bros Games üst düzey yöneticisi Jonathan Knight konu ile ilgili olarak, “Hayranların deneyimini düzenlemek ve keşfetmek için kendilerine ait benzersiz stratejilerini geliştirmeleri için elimizden geleni yaptık. İnanıyoruz ki; son derece başarılı olduk. 2018 yılının ikinci yarısının başında da bu başarılara şahit olunacak." ifadelerini kullandı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.