Mobil

Üç Samsung modeli daha Android 10 güncellemesi aldı!

Akıllı telefon pazarının en önemli markalarından birisi olan Samsung, orta seviye modellerine güncelleme desteği sunmaya devam ediyor.

Üç Samsung modeli daha Android 10 güncellemesi aldı!

Teknoloji dünyasının dev şirketi Samsung, akıllı telefon pazarının da en önemli aktörlerinden biri. Güney Kore menşeli şirket, amiral gemilerine yaptığı yatırımlar kadar orta menzilde piyasaya sürdüğü akıllı telefonlarına da yatırım yapıyor. Samsung’un bu manadaki amacı ise hemen hemen her yelpazeden telefonu piyasaya sürerek kullanıcı sayısını arttırmak. Özellikle ülkemizde de bu politikasını sürdüren şirketin oldukça başarılı olduğunu da söyleyebiliriz.

Üç Samsung modeli daha Android 10 güncellemesi aldı!

Samsung, yazılım güncellemeleri için belki en iyi performansa sahip değil. Ancak yine de kullanıcısını üzmeyen bir üretici olduğunu da rahatlıkla ifade edebiliriz. Android 10 güncellemesini yavaş yavaş orta menzile sahip bütün cihazlarına getiren şirket, şimdi üç yeni modeline daha bu güncellemeyi sunmayı planlıyor. 2019 yılının en başarılı orta segment telefonlarından biri olan ve rekor satış rakamları elde eden Galaxy A20e, Android 10 güncellemesi alacak olan cihazların başında geliyor. Aslında güncelleme şu anda servis edilmiş durumda, ancak bu sadece Slovakya için geçerli. Samsung’un bunu yavaş yavaş diğer ülkelere de yayacağı neredeyse kesin.

Galaxy A10 ise gittikçe genişleyen Android 10 dünyasına katılan bir başka akıllı telefon. Galaxy A10, Android 10 güncellemesini şuan için yalnızca Hindistan pazarında aldı. Ancak bahsi geçen güncelleme yine haftalar içinde diğer pazarlara da uğrayacak. Güncelleme alan bir başka Samsung modeli ise Galaxy J6, cihaz 2018 yılında piyasaya sürülmüştü ve 2 yıl geçmesine rağmen Android 10 alan akıllı telefonlardan biri oldu. Bu haber ise ilk olarak Polonya'da duyuldu ve yine yavaş yavaş diğer ülkelere verilmesi bekleniyor.

Yorumlar
Emirhan
A 20 YE GELECEKMİ
Cevapla
Alperen TT
Bence %100 gelir neden çünkü A10'a gelipte A20'ye gelmemezlik çok saçma olur.
Rüzgar
A30s e gelecekmi
Cevapla
Mahmut
Galaxy A8 2018e gelecekmi
Cevapla
Enes
J7 PRO YA GELECEKMI
Cevapla
Murat
Samsung a5 2017 güncelleme gelecek mi bilgisi olan varmi yardımcı ola bilirmisiniz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.