Üçlü kameralı Huawei P20 Plus sızdırıldı

Huawei'nin üçlü kameralı amiral gemisi akıllı telefonu Huawei P20 Plus kılıf içinde sızdırıldı.

Üçlü kameralı Huawei P20 Plus sızdırıldı

Dün Android yetkilisi, Huawei P20 prototipinin birkaç görüntüsünü sunmuştu. Görüntüler, bazı söylentilerin iddia ettiği gibi, iPhone X'in tasarıma benzemediğini ortaya koydu. Sızdırılan görüntüler, Mate 10 gibi süper ince çerçevelere sahip olduğunu ortaya koydu. Ayrıca, çift kamera kurulumuna sahip olduğu için P20'nin normal bir model olabileceğini gösterdi. Sızıntı, üçlü lensli kamera sistemi ile donatılmış bir P20 Plus / Pro modelinin olabileceğini iddia etti. Laudec tarafından Weibo'da yayınlanan görüntüler, P20 Plus'ın tasarımını ortaya çıkardı.

 Üçlü kameralı Huawei P20 Plus sızdırıldı - Resim : 1

Kılıf görüntülerinde Huawei P20 Plus, koruyucu kılıfın içine yerleşmiş olarak görülebilir. Telefonun tam ekran tasarımı bulunuyor. Üst ince çerçeve ön kamera ve kulaklığı barındırırken, alttaki çerçeve parmak izi tarayıcı yerleştirilebilecek bir anasayfa düğmesi sunacak kadar kalın. İlginçtir ki, Android Authority tarafından ortaya konan P20 görüntülerinde bir parmak izi okuyucu bulunmuyordu.

Üçlü kameralı Huawei P20 Plus sızdırıldı - Resim : 2

HUawei P20 Plus'ın en ilgi çekici yanı şüphesiz cihazın sol üst köşesinde bulunan üçlü kamera ayarıdır. Telefonun genel tasarımı Huawei P20 telefonuna benziyor gibi görünüyor.

Üçlü kameralı Huawei P20 Plus sızdırıldı - Resim : 3

Üçlü kameralı Huawei P20 Plus sızdırıldı - Resim : 4