Mobil

Ucuz iPhone'lar mı geliyor?

Analistlere göre önümüzde ki yıl ucuz iPhone'lar piyasada olabilir.

Ucuz iPhone'lar mı geliyor?

Ucuz iPhone dedikoduları ilk olarak geçtiğimiz yılın son çeyreğinde ortaya çıkmıştı. Bu dedikodular iPhone 5'in ortaya çıkmasıyla sona ermişti. Aynı söylentiler yeniden ortaya çıkmaya başladı. Analistlere göre Apple, ucuz iPhone üretmeye hazırlanıyor. Apple'ın özellikle Çin pazarında daha çok satış yapmayı hedeflediğini düşünen analistler daha ucuz bir iPhone üretme planladığı iddia ediyorlar.

Android'in büyük ilgi gördüğü akıllı telefon pazarında iPhone'un Pazar payı gün geçtikçe azalıyor. iPhone satışları artıyor ancak, Android telefonların çeşit sayısının hızla artması ve iPhone'un pahalı olması.

1353849983_hero.jpg

Yeni gelen haberlere göre bir analiz firması olan Gene Munster, 200 dolar civarında satılacak ucuz iPhone'ların 2014 yılında karşımıza çıkacağını söylüyor. Böyle bir şeyin olup olmayacağını bilemeyiz ancak eğer Apple böyle bir hamle yaparsa iPhone kullanıcılarının sayısında patlama olacağı kesin.

Yorumlar
coco
unutmayın ki ortada rakip yokken apple iphonu istediği fiyata millete kakaladı. ürettiği telefon sattığı fiyatın yarısı bile etmezken insanları kandırdı. millet uyandı artık. samsung ise rakiplerine rağmen ucuz ve kaliteli ürünler satıp dünya piyasasını ele geçirdi. zaten bunun da en büyük kanıtı piyasanın neredeyse % 80'ine hakim olan ve her gecen gun bu hakimiyetini hızla artıran android işlemcili cep telefonlarının hakimiyetini.
Cevapla
coco
iphonlar öldü artık. Apple bunun farkına ancak yeni vardı. ama atı alan üsküdarı çoktan geçti. Bu zamana kadar insanların paralarını o değerde olmayan telefonları satıp kandırdı, nasılsa karşısında android gibi bir rakip yoktu birçok kişide enayi gibi o parayı asla etmeyecek cihazlara ödüyordu. Şimdi insanların gözü açıldı. Hani nasıl derler geçti borun pazarı sür eşeği niğdeye. birde ucuza yapacakmış. önce en fazla 1500 lira edecek iphone 5'in fiyatını düşünsün. çünkü ondan daha iyi ve kaliteli S3 bile yarı yarıya daha ucuz.
Cevapla
xentrix
pahalı olduğu için andrid cihaz tercih eden kullanıcılar için iyi bir fırsat.
Cevapla
nokiayı taklit etmeyin.ucuz lumialar çıkaracağı haberini aldınız tabi sizi gidiler siziii :)
Cevapla
Levent ÇELIKOĞLU
kalitesi düşer ayrıca türkiye de yine pahalı olur
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.