Mobil

Ultrapiksel kameraya güncelleme geldi!

HTC'nin One modelinde kullandığı yenilikçi teknolojisi ultrapiksel kamera için yazılım iyileştirmeleri kullanıcılara sunulmaya başlandı.


HTC’nin One modelinde ultrapiksel kamerada iyileştirmeler sağlamak adına bir güncelleme hazırlığında olduğunu geçtiğimiz haftalarda  haberimizde duyurmuştuk. Tayvanlı üretici 1.29.401.13 seri numaralı güncellemenin OTA yoluyla kullanıcılara dağıtılmaua başlandığını bildirirken, söz konusu güncelleme kapsamında birçok iyileştirme ve yenilik sağlanıyor.

Güncelleme Andorid sürümünde herhangi bir farklılık sunmuyor. HTC’nin telefonda sunduğu yeniliklerin başında gelen Zoe uygulamasında attırılan ses kalitesi, ISO ayarlarının kullanıcı tarafından değiştirildiği durumlarda kullanıcı için doğru ISO miktarını gösterilmesi ve yeterli ışığın sağlandığı ortamlarda yakınlaştırma esnasında düşen kalitenin arttırılması söz konusu iyileştirmelerin başında geliyor.
1366783289_htc-onesilver3v2-580-75.jpg

HTC sunduğu güncellemenin performans noktasında da artış sağladığını altını çizerken,  güncellemenin kısa süre içerisinde tüm kullanıcılara ulaşacağı bildirildi. Nisan sonu itibariyle birçok ülkede satışa sunulacak telefonun mayıs ayı içerisinde ülkemizde de satışa sunulacağını hatırlatalım. Bu noktada Avea’nın ön talep toplamaya başladığı görülmüştü.

Yorumlar
hala berbat s4 daha ii
berbat yukledim olmadiii
Cevapla
Misafir
Kamerasi zaten sorunluydu. hele isik gecislerinde cok berbat bir goruntusu vardi, umarim duzeltmeye calismislardir.
Cevapla
Misafir
yokta sanki dunyada yok bazi ulkelerde satista zaten
Cevapla
Merhaba ben güncellemeyi indirdim sanıyorum izmirde ilk güncelleyen de ben oldum herkese tavsiye ediyorum htc one
Cevapla
☆G@kko☆
htc de bi tuhaf telefon satışa ulaşmadan hem ESKIYOR HEMDE GÜNCELLEME VERİYOR YANLIŞ MIYIM DOSTCANLAR ??
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.