Mobil

Usain Bolt Temple Run 2'de koşacak!

Temple Run 2'ye Usain Bolt dopingi!


Imangi Studios geçtiğimiz senelerde şimdilerde Android ve iOs kullanıcılarının bağımlılığını kazanacak bir oyun üzerinde çalışıyordu. Bu çalışma çok geçmeden ilk meyvelerini verdi. Oyun 3 4 haftada 100 binlere ulaştı. Patlayan mobil dünya sonsuz koşu anlamına gelen Temple Run ile birlikte yepyeni bir çağa giriş yaptı.. Temple Run'ın ilk serisi oyun dünyasına yepyeni bir boyut kazandırdı.

1375361232_temple-run-2-1.jpg

Hiç durmadan ilerlenerek oynanan oyunda son diye bir şey yok. Önümüze çıkan engelleri aşarak arkadamızdan kovalayan maymunlardan kaçtığımız oyun son derece hareketli ve refleksif bir beceri istiyor. İlk oyunundaki başarılarla uygulama listelerini alt üst eden Temple Run'ın, geçtiğimiz aylarda 2. oyunu gelmiş, yine beklenen başarıyı elde etmişti. 

1375361402_dd.jpg

Yeni oyuna dair geçtiğimiz saatlerde gelen güncelleme ile birlikte dünyaca ünlü  rekortmen atlet, Usain Bolt karakter olarak oyuna girdi. Maymunlara karşı yapılan bu koşuda Usain Bolt hzını mobil telefonunuzda yaşamak isterseniz, kısa süreliğine gerçekleşen indirim ile 1.79 TL gibi makul bir fiyattan yaşayabilirsiniz.

Temple Run 2'yi iOS için buradan ve Android için buradan ücretsiz olarak indirebilir, Usain Bolt karakterini hemen deneyebilirsiniz.

Yorumlar
Misafir
Turkler yapsa bunu memoli kosardi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.