Mobil

Uygun fiyatlı Huawei Nova 6 5G ön siparişte

Uygun fiyatı ile dikkat çeken 5G destekli Huawei Nova 6 5G tanıtılmadan ön siparişte yakalandı.

Uygun fiyatlı Huawei Nova 6 5G ön siparişte

Resmi tanıtımı 5 Aralık 2019 tarihinde yapılacak olan Huawei Nova 6 5G akıllı cep telefonu uygun fiyatlı 5G destekli bir model. Telefonun resmi tanıtımı yapılmadan bazı internet sitelerinde ön siparişe açıldığı görüldü.

Uygun fiyatlı Huawei Nova 6 5G ön siparişte

Ön siparişle beraber telefonun teknik özellikleri de ortaya çıkmış oldu. Bütçe dostu bir model olan Huawei Nova 6 5G, 8 GB RAM + 128 GB depolama ya da 8 GB RAM + 256 GB depolama seçeneklerine sahip olacak. Telefonun siyah, mavi, pembe ve kırmızı renk seçeneklerinin bulanacağını da ön sipariş sitelerinden anlıyoruz.

Telefonun ön yüzünde iki adet kamera deliği bulunuyor. Bu da telefonda ön yüzde dual kamera yer aldığı anlamına geliyor. Bu kameralardan birinin 32 MP olması beklenirken diğerinin 105 derecelik ultra geniş açı sensörü olduğu düşünülüyor.

Huawei Nova 6 5G'nin ana kamerasının ise 60 MP çözünürlük sunması beklentiler arasında yer alıyor. son olarak telefonun 40W SuperCharge teknolojisi ile geleceği de ihtimaller arasında yer alıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.