Mobil

Uygun fiyatlı katlanabilir telefon mu istiyorsunuz! Yakında geliyor!

Katlanabilir akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden biri olan Motorola, yeni cihazı üzerindeki çalışmalarında sona gelmişe benziyor.

Uygun fiyatlı katlanabilir telefon mu istiyorsunuz! Yakında geliyor!

Motorola, yakın zamanda piyasaya sürmeyi planladığı Moto Razr 40 serisi katlanabilir akıllı telefonlarının tasarımına dair resmi görüntüleri sızdırdı. Ancak şirket henüz resmi bir çıkış tarihi belirlemedi. Sızdırılan görüntüler, MySmartPrice tarafından paylaşıldı ve Moto Razr 40 modelinin tam tasarımını gösteriyor. Bu model, Razr 40 Ultra ile birlikte seride planlanan iki modelden biridir.

Cihazın tasarımına baktığımızda, kapak tasarımlı bir katlanabilir tasarıma sahip olduğunu ve merkeze hizalanmış kesikli selfie kamerası içeren bir paneli olduğunu görüyoruz. Arka panelde uzun bir kamera modülü bulunuyor ve bu modül, saat ve bildirimler gibi önemli bilgileri gösteren küçük bir ekrana da sahip. Yakın bir konumda çift kamera kurulumu ve bir LED flaş da bulunuyor.

Uygun fiyatlı katlanabilir telefon mu istiyorsunuz! Yakında geliyor!

Uygun fiyatlı katlanabilir telefon mu istiyorsunuz! Yakında geliyor! - Resim : 1

Sızdırılan görüntüler, Moto Razr 40 modeli için zeytin yeşili, mor ve bir off-white krem renk seçeneklerinin bulunacağını da ortaya koyuyor. Ayrıca, arka panelin vegan deri bir yüzeye sahip olacağı da belirtiliyor, böylece cihaz daha lüks bir his verecek. Telefonun fiyatı ise hayli uygun olacak. Fiyatın 500 dolar civarında olması bekleniyor.

Motorola, bu yeni katlanabilir telefonu tasarlarken mevcut Razr amiral gemisi telefonlarının tasarımını ve hatta Samsung Galaxy Z Flip 4'ün tasarımını da takip etti. Ancak henüz telefonun özellikleri veya teknik detayları hakkında herhangi bir bilgi verilmedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.