Mobil

Vatandaşa sorduk: Bir telefona 14 bin TL verir misiniz?

'Vatandaşa sorduk' isimli yeni bir video serisi başlatıyor, serinin ilk videosunda sizlere mikrofon uzatıyoruz ve 'bir telefona 14 bin TL verir misiniz' sorusunu yanıtlıyoruz.

Vatandaşa sorduk: Bir telefona 14 bin TL verir misiniz?

Yeni yılla beraber yeni bir video serisini de başlatıyoruz. Vatandaşa sorduk isimli seride sokağa çıkıp sizlere teknoloji ile ilgili bazı sorular soruyoruz. İlk sorumuz ise 'bir telefona 14 bin TL verir misiniz' oluyor. 

Sokağa çıkıp yaptığımız röportaj serisinin ilkinde sokaktaki vatandaşlarımıza Türkiye fiyatı 13.999 TL olan iPhone Xs Max'e (512 GB) bu parayı verip vermeyeceklerini soruyoruz. İlginç yanıtlar da aldığımız bu soruya  ilgili birçok kullanıcının 'vermem' yanıtını verdiğini belirtelim. 

İşte vatandaşa sorduk serisinin ilk videosu ve bir telefona 14 bin TL verilir mi sorusu karşısında aldığımız yanıtlar: 

Bu seri farklı sorularla devam edecek. Öncelikle sizin katkılarınızla genişleteceğimiz seriyle ilgili her türlü görüşünüzü bizimle aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz. Ayrıca sorulmasını istediğiniz soru varsa bize iletirseniz seviniriz. 

Yorumlar
Ahmet
Allah’ta korkun emekliyim kirada oturuyorum
Cevapla
Rich
Anında aldım yenisi çıksın onuda alırım
Cevapla
Tayyip dertdoğan
2000 lira olsa yine alamam almamda ..
Cevapla
Kamil
Asgari ucret 9000 tl ise verilir.
Cevapla
Hasan
Asgari ücret 14.000 lira olsa yine vermem. Bir aylık maaşa telefon alınırmı ya????
Can
Bu telefona 14 bin yerine 4 bin dinleseydi bile verilmez oranı aynı çıkardı. Avrupada 1000 dolar olan telefon türkiyede 14bin hiç adil dil. Telefonun hakkı 2.500 tl en fazla
Cevapla
Hasan
Bu telefonun Almanya fiyatı 1650 euro. Yanlış bilgi vermiyelim.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.