İnternet

Ofise sorduk: Yeni kotasız internet tarifeleri ne olur? (Video)

Bu haftanın ofise sorduk videosunda yeni kotasız internet tarifelerinin ne olacağını değerlendirdik.

Ofise sorduk: Yeni kotasız internet tarifeleri ne olur? (Video)

Yılbaşından itibaren sabit internette yeni bir dönem başlıyor. Buna göre 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren sabit internette kotalar kalkıyor. AKK ya da AKN olarak adlandırılan kotaların kalkması sektörde yeni bir hareketlilik getirdi. 

Ancak internet servis sağlayıcılar cephesinde ise bu konuda bir karışıklık olduğu görülüyor. Mevcut aboneler yılbaşından itibaren kotasız tarifelere otomatik olarak geçecekler. Ancak taahhütler bittikten sonra ne olacağı tam olarak bilinmiyor.

Ofise sorduk: Yeni kotasız internet tarifeleri ne olur?

Biz de Teknolojioku ofisindeki arkadaşlarımıza yeni tarifeleri sorduk. Evde hangi internet paketini kullandıklarını, yeni yıldan sonraki beklentilerini ve olası fiyatlandırmaları konuştuk. İşte ofise sorduk yeni videosu ve kotasız tarifelerle ilgili beklentilerimiz:

Yorumlar
Msms
Zaten altyapi yok ki burda en yuksek 8mgbt hiz var
Cevapla
Kartalizma
TurkNet en iyisi 100 mb e kadar 65 lira taahhüt de yok
Cevapla
Fatih
Fiyat artıracaklarına altyapıyı iyileştirsinler! Çoğu bina ve sokakta 20 25 yıllık santraller kullanılıyor. BTK bu tür durumlara bir el atmalı ve ömür biçmeli
Cevapla
Timur
İyileştirsinler demek kolay sonra faturası bize patlayacak.Zaten akk altında fiber hat döşeme faturası bize girdi,Bide santrallerde bize girsin diyorsun yani.....
Sercan
150 mbps kotasız internet 50 liraya olmazsa sokağa ineriz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.