Mobil

Vestel de mobil operatör oluyor: VESTELCELL

Vestel ve Türk Telekom, mobil iş birliği projesi VESTELCELL için güçlerini birleştirdi. İşte VESTELCELL ile ilgili detaylar.

Vestel de mobil operatör oluyor: VESTELCELL

Farklı markaların mevcut operatörler üzerinden mobil sektöre girmeleri uzun yıllardır var olan bir gerçek. Spor kulüplerinden BİM'e kadar birçok marka ve şirket kendi mobil hattını bu yöntemle çıkardı ve çıkarmaya devam ediyor.

Bunlardan biri de Vestel oldu. Türkiye'nin teknoloji alanında üretim yapan şirketlerinden olan Vestel, Türk Telekom işbirliği ile VESTELCELL isimli yeni mobil hattını piyasaya sürüyor.

Vestel de mobil operatör oluyor: VESTELCELL

Vestel ve Türk Telekom ortaklığıyla hayata geçirilen VESTELCELL’de gerekli tüm adımlar tamamlandı. Yerli proje ve iş birliklerinin artırılması ve kullanımlarının yaygınlaştırılarak ülke ekonomisine katma değer sağlanmasının amaçlandığı VESTELCELL, Türk Telekom’un mobil iletişim hizmeti aracılığı ile kullanıma sunulacak ve mobil hat sahiplerine yeni bir deneyim kazandıracak.

Vestel ile güçlerini birleştirerek VESTELCELL markasını hayata geçirdiklerini belirten Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, şöyle konuştu: “Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi olmanın verdiği sorumlulukla yerli ürün ve teknolojiler geliştiriyor ve destekliyor, ülkemizin geleceği için birçok farklı projeye imza atıyoruz. Türkiye’nin alanlarındaki lider markalarından olan iki millî değeri Türk Telekom ve Vestel’in sinerjisi ile ülkemizin menfaatleri doğrultusunda yerli ürün ve teknoloji kullanımını daha da artırmayı amaçlıyoruz. Herkesi ‘değerli hissettirme’ hedefimizle de örtüşen bu iş birliği sayesinde faturalı mobil hat tercih eden kullanıcılar için yeni bir seçenek olan VESTELCELL’i kullanıcıların deneyimine sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”

VESTELCELL faturalı hatlara, yaklaşık bin noktada, sadeleştirilmiş ve kullanıcıya uygun fiyatlı çözümler sunan tarifelerle ulaşılabilecek. VESTELCELL tarifeleri ayrıca Vestel ürün alımlarında kullanılabilecek hediye çeki kurgularıyla da kullanıcıya fırsatlar sunacak.

Vestel de mobil operatör oluyor: VESTELCELL - Resim : 1

Tarifeler de belli oldu

VESTELCELL'de tarife ve paketler de belli oldu. Bu tarifelere baktığımızda Türk Telekom paketlerine benzer rakamlarda olduğunu görüyoruz. 

Yorumlar
Psiko
Bence yeni ve bağımsız bir gsm firması olmak istiyor lakin giriş aşamasında TT desteğiyle başlayacak.
Cevapla
FastBack
Arçelik ve Beko'yuda görmek isteriz...
Cevapla
..,,,
Gereksiz bence
Cevapla
İspicilşk
Olsa ne olur türk telekomun emrinde olacak halka bir faydası olmayacak
Cevapla
Tekno
Vestel çoktandır bu işe başlamış mıydı? Ben mi yanlış hatırlıyorum.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.