Mobil

Yine Xiaomi, yine Poco, yine rekor satış!

Poco kısa süre önce Hindistan'da M serisinde bir bütçe telefonu piyasaya sürdü. Cihaz satış oranlarıyla başarıya imza attı.

Yine Xiaomi, yine Poco, yine rekor satış!

POCO M3, Şubat ayında Hindistan'da piyasaya sürüldü. Cihaz için ilk satışlarda 150.000'den fazla birimi geçti. Bunun nedeni, Hintlilerin küresel pazarlardaki ilk çıkışından bu yana iki aydan fazla bir süredir bu telefonu beklemesiydi.

Hindistan'daki lansmanından sadece bir ay sonra, telefon satışlarda 500 binin üzerinde birim daha geçildi. Şimdi, bundan da yaklaşık üç ay sonra, POCO, POCO M3 ile bir başka kilometre taşına ulaştı. Resmi POCO Hindistan Twitter hesabının tweetine göre, marka ülkede 750 binin üzerinde POCO M3 satmayı başardı. Bu nedenle, markanın son dönüm noktası olan 500K+ üniteden sonraki 250K+ üniteyi satması yaklaşık üç ay sürdü.

Poco yine rekor satış gördü!

Birim satışlarındaki düşüş, Redmi Note 10 gibi segmentteki diğer akıllı telefonların piyasaya sürülmesiyle ilişkilendirilebilir. POCO M2 ve POCO C3 gibi önümüzdeki aylarda 1 milyon adet satış rakamına ulaşabilir.

Birim satış rakamı, eğer cihazlar çevrimdışı mağazalar aracılığıyla satılsalardı, POCO akıllı telefonlarının tümü için daha da yüksek olabilirdi. Bilmeyenler için, Hindistan'daki tüm POCO telefonları yalnızca Flipkart'ta satılmakta. Marka henüz çevrimdışı ilk çıkışını yapmadı.

Hindistan'daki en yeni POCO cihazı, POCO M3 Pro 5G olarak karşımıza çıkacak. Bu cihaz için 14 Haziran'da saat 12.00'de indirim planlanıyor. Son olarak, markanın POCO F3 GT, POCO X3 GT ve POCO Pop Buds gibi ürünleri önümüzdeki ay en kısa sürede piyasaya sürmesi bekleniyor.

Yorumlar
Tayfun
Güzelde yazılım hataları çok pocoların beni pişman etti gidermiyorlarda. Poco X3 nfc kullanıyorum.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.