Mobil

Viber, S40, Symbian ve Bada için geliyor!

Milyonlarca kullanıcısı olan bu uygulama Symbian ve S40'lı telefonlara geliyor!


Yüksek kullanıcı talebi dolayısıyla, Mobil VoIP ve mesajlaşma öncüsü Viber, uyumlu çalıştığı platformları iki katına çıkarmaya ve milyonları özgürce bağlanmaya davet etmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda sizlere haberini Viber'in BlackBerry'lere gelmesi sosyal medyada çok büyük ilgi görmüştü. BlackBerry'den sonra firma, kullanıcıların nabızlarını Nokia'nın vazgeçilmez platformlarından olan S40 ve Symbian için yokladı. Çok yakında milyonlarca kullanıcının indirimine ve kullanımına sunulacak olan bu uygulama ile birlikte hedef kitle sayısının üst düzeylere çıkacağını söyleyebiliriz.

1347441999_viber-for-blackberry-and-windows-phone.jpg
Sadece Symbian ve S40 için gelmeyeceği duyrulan yeni Viber'ler, Samsung'un uzun yıllar kullandığı Bada işletim sistemi için de karşımıza çıkacak. Orta segmentteki bu akıllı telefonlar için gelecek Viber'de, diğer telefonlarda yapılan her işlem yapılabilecek. Mesajlaşma, sesli görüşme, resim, şarkı ve video paylaşma gibi daha bir çok özellik aktif olarak kullanılabilecek.

1347441838_basliksiz-3.jpg
Bundan 3 ay önce Viber'in toplam kullanıcı sayısının 70 Milyon'a yükseldiğini, bu sayının gün geçtikçe hızlı bir şekilde arttığını dile getirelim. Özellikle son haftalarda Viber'in online kullanıcısı sayısının 100 Milyon'u bulduğunu belirtmek gerekirse 3 ay gibi kısa bir süreç içerisinde 30 Milyon gibi bir büyüme oldukça iyi bir rakam.

*Önümüzdeki saatler içerisinde Bada, S40 ve Symbian için marketlerdeki yerini alacağı bilgisini aldığımız yeni Viber'in indirme bağlantılarına sitemiz aracılığıyla çok hızlı bir şekilde bulabileceksiniz.


Yorumlar
Misafir
daha symbian icin uygun olanini programlamadilar mi , sony ericson vivaz pro cihazim var ve viber kullanamiyorum :(
Cevapla
Misafir
acaba tahminen ne zaman symbian icin gelirki..
Cevapla
nokia android kullansa bı bukadar daha satar ve kullanılır
Cevapla
h
Cevapla
Misafir
sırf viber için cep telefonumu değiştirmiştim. zahmet edecekler yapsınlar artık.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.