Mobil

Vine uygulaması Windows Phone'da!

Vine gün itibariyle bazı ülkelerde Windows Phone'un marketine girdi!

Vine uygulaması Windows Phone'da!

Microsoft beklemeyen bir şekilde, bugün duyurduğu şekliyle Vine'ı telefonlarına taşımaya karar verdi. Twitter'dan da daha önce onayı alınan uygulama için ekran görüntüleri basına gösterildi. Windows Phone'ların uygulama konusunda sıkıntı yaşaması, bir çok dev uygulamanın kullanılamıyor olması can sıkıcı bir problemdi. Bunu yavaş yavaş atmaya başladığını görebiliyoruz. 

1381326471_vine-sneak.jpg

Uygulamanın Endonezya'da markete bugün dahilinde girmesi, somut bir adım olarak görülüyor, fakat hala diğer marketlere girebilmiş değil. Kesin bir tarih vermeyen Microsoft için, şimdilik bu haber bile kullanıcılarını mutlu etmeye yetmiş görülüyor.

Vine, sosyal medya uygulaması olup, bildiğiniz gibi 6 saniyelik videolar çekmeye yarıyor. Nokia'nın gelişmiş kameralarının da bir nevi reklamını yapacağı bu uygulamalar için, daha neler göreceğiz, marketin ne gibi çözümler bulacağı kafalarda soru işaretiyle merakı bir araya getiriyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.