Vivo V40 Lite 5G yakında resmi olarak tanıtılacak

Vivo'nun yeni akıllı telefonu V40 Lite 5G'nin resmi tanıtımı yaklaşıyor. Cihazın özellikleri ve tasarımı büyük merak uyandırıyor.

Vivo V40 Lite 5G yakında resmi olarak tanıtılacak

Vivo V30 Lite modelinin tanıtılmasının ardından, akıllı telefon üreticisi Vivo, yeni Vivo V40 Lite 5G modeli üzerinde çalışmalara başladı. Kullanıcılar henüz yeni modelin özelliklerine dair bir belirsizlik içindeyken, biz bu yeni akıllı telefon hakkında bazı detayları sızdırdık. Önceki nesil Vivo V29 Lite ve V30 Lite modelleri Qualcomm Snapdragon 695 ile güçlendirilmişti. Şimdi ise Vivo'nun bizi daha iyi bir yonga seti kullanarak şaşırtmasını bekliyoruz. IMEI veritabanımız Vivo V40 Lite 5G'yi ortaya çıkarıyor.

IMEI veritabanında yer alan sınırlı bilgilere göre, V40 Lite 5G modeli geliştirme aşamasında. Bu akıllı telefonun yakın zamanda satışa sunulması beklenmiyor. Önceki modellere kıyasla, cihazın işlemci ve kamera gibi noktalarda farklılıklar göstermesi bekleniyor. Vivo V40 Lite 5G'nin Vivo mühendisleri tarafından gizlice test edildiği anlaşılıyor.

Vivo V40 Lite 5G yakında resmi olarak tanıtılacak

Vivo V40 Lite 5G'nin model numarası V2337 olarak belirlenmiş. Maalesef IMEI veritabanı, bu konuda başka bir bilgi sağlamıyor. Ancak, cihazın varlığını net bir şekilde gösteriyor ve yeni modelin yakın gelecekte piyasaya sürüleceğine işaret ediyor.

Yakın zamanda tanıtılan Vivo V30 Lite, orta segment bir model olarak karşımıza çıkıyor ve işlemci tarafında Snapdragon 695 özelliklerine sahip. Vivo'nun V40 Lite akıllı telefonunun daha iyi bir işlemciye, kamera donanımına ve ekstra özelliklere sahip olması bekleniyor. Cihazın lansman tarihiyle ilgili olarak, resmi olarak 2024'ün ikinci çeyreğinde tanıtılması bekleniyor. Çünkü Vivo V30 Lite modeli henüz tanıtıldı.