Vivo X Fold 3 Pro’nun düşük fiyatlı varyantı yakında tanıtılacak

Vivo, X Fold 3 Pro modelinin uygun fiyatlı bir varyantını yakında duyuracak. Bu model, geniş kitleler tarafından merakla bekleniyor.

Vivo X Fold 3 Pro’nun düşük fiyatlı varyantı yakında tanıtılacak

Çinli telefon markaları her yıl 618 alışveriş festivali için yeni akıllı telefonlarını, varyantlarını ve tekliflerlerini duyuruyor. Bu yıl da iQOO Neo 9S Pro, Oppo Reno 12 serisi, Honor 200 serisi ve Vivo S19 serisi gibi yeni telefonlar tanıtılacak. Vivo Başkan Yardımcısı Huang Tao, Weibo'da Vivo X Fold 3 Pro'nun düşük fiyatlı bir versiyonunun 618 kampanyasında piyasaya sürüleceğini doğruladı.

Tao'ya göre, Vivo X Fold 3 Pro piyasaya sürüldüğünden bu yana pazarın yüzde 39'unu ele geçirdi ve birçok eski Apple kullanıcısı bu katlanabilir ekranlı telefona geçti. Kullanıcılardan geniş çapta övgü alan telefon, yüzde 72'lik bir öneri oranına sahip ve son iki yılın X serisinde en popüler ürün oldu.

Katlanabilir ekranlı telefonlara olan artan talebi karşılamak amacıyla Vivo, 618 kampanyasında X Fold 3 Pro'nun 12GB+256GB versiyonunu 6.999 Yuan (yaklaşık 970 dolar) başlangıç fiyatıyla piyasaya sürmeye karar verdi. Tao, bu girişimin katlanabilir amiral gemisi telefonları daha erişilebilir hale getirmeyi amaçladığını belirtti ve daha fazla insanın bu pratik ve kullanıcı dostu özelliklere sahip telefonları deneyimlemesini sağlamak istediklerini ekledi.

Vivo X Fold 3 Pro’nun düşük fiyatlı varyantı yakında tanıtılacak - Resim : 1

Vivo X Fold 3 Pro’nun düşük fiyatlı varyantı yakında tanıtılacak

Ayrıca, Vivo 24 ay faizsiz taksit planları sunacak ve günlük ödemeler 9,7 yuan (yaklaşık 1,36 dolar) kadar düşük olacak, bu da tüketicilerin bu yüksek kaliteli katlanabilir telefona sahip olmalarını kolaylaştıracak. Bunun yanı sıra, Vivo takas işlemlerinde 1.400 yuan (yaklaşık 196 dolar) kadar sübvansiyonlar sunacak ve bazı modeller için 0 yuan ile değişim imkanı sağlayacak, böylece tüketicilere daha fazla seçenek sunulacak.

Şu anda, Vivo X Fold 3 Pro piyasada mevcut olan tek Snapdragon 8 Gen 3 destekli katlanabilir telefon. Çin'de 16GB+512GB ve 16GB+1TB olmak üzere iki seçenekle 9.999 Yuan (yaklaşık 1.380 dolar) ve 10.999 Yuan (yaklaşık 1.520 dolar) fiyatlarla sunuluyor. Telefon, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle satışa sunuluyor.

Bu yeni versiyonun piyasaya sürülmesiyle birlikte Vivo, katlanabilir telefon pazarında daha geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmeyi hedefliyor. 618 alışveriş festivali, bu yeni modelin tanıtımı için mükemmel bir fırsat olacak ve Vivo'nun yenilikçi teknolojilerini daha geniş kitlelere ulaştırmasına olanak tanıyacak.