vivo X Fold+ hızlı şarjı ile dikkat çekiyor!

vivo yeni katlanabilir cihazı vivo X Fold+ ile hızlı şarj konusunda çığır açacak. İşte söz konusu cihazın tüm özellikleri.

vivo X Fold+ hızlı şarjı ile dikkat çekiyor!

Vivo, önümüzdeki hafta X Fold+'ı tanıtacak, cihazın şimdiden Kırmızı renkte geleceğini biliyoruz. Cihaz, Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti ile AnTuTu'da kendini gösterdi ve bugün şirket, platformu resmi Weibo kanalında da onayladı.

vivo X Fold+ hızlı şarjı ile dikkat çekiyor!

vivo X Fold+ hızlı şarjı ile dikkat çekiyor! - Resim : 1

Aynı gönderide, katlanabilir cihazın ilk X Fold'daki 66W'a göre bir gelişme olan 80W hızlı şarja sahip olacağı da duyuruldu. Telefon ayrıca katlanabilir bir kullanıcı arayüzünün nasıl olması gerektiğine dair kendi tarzını sunacak. Vivo'ya göre, X Fold+ için OriginOS Ocean sürümü için optimize edilmiş 5.000'den fazla uygulama var.

İlk Fold cihaz Çin dışına çıkmadı ve bunun da uluslararası hale pazarlara geldiğine dair hiçbir şey duymadık. Nisan ayında piyasaya sürüldüğünde fiyatlar 8.999 CNY'den başlıyordu. Şu an için de aynı civarlarda bir fiyat etiketi bekleniyor. Yani cihazın 1.270$'a denk gelen bir fiyatla piyasaya sunulması söz konusu olabilir. Hızlı şarj konusunda halefine kıyasla bir yükseltme alan cihaz bu kapsamda beklentileri karşılayabilir. Ayrıca günden güne daha fazla yaygınlaşan katlanabilir cihazları düşündüğümüzde vivo da bu pazarda kendi yerini almak istiyor diyebiliriz. Bu kapsamda şirket kendi tarzıyla bir katlanabilir cihaz sunacak.