Samsung Galaxy Z Flip kullanıcıları dikkat!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung yeni katlanabilir cihazı Samsung Galaxy Z Flip için yeni bir güncelleme yayınlıyor. İşte tüm detaylar.

Samsung Galaxy Z Flip kullanıcıları dikkat!

Birkaç hafta önce Samsung, One UI 4.1.1 güncellemesini Galaxy Z Flip 3 ve Z Fold 3 için kullanıma sunmaya başladı. Şirket ayrıca bu modellerden daha eski katlanabilir cihazların bile bu güncellemeyi alacağına dair söz verdi. Sırada Galaxy Z Fold 2 vardı ve bugün orijinal Galaxy Z Flip, güncellemeyi ABD'de almaya başladı. Güncelleme yavaş yavaş tüm bölgelere sunulmaya başlanacak.

Samsung Galaxy Z Flip kullanıcıları dikkat!

Samsung Galaxy Z Flip kullanıcıları dikkat! - Resim : 1

Güncelleme, Eylül 2022 güvenlik düzeltme eki ile birlikte gelecek. Güncelleme beraberinde bir çok kullanıcı deneyimi hatasını düzeltecek ve cihazın performansını daha üst seviyeye taşıyacak. Flex Modu yerleşik ve cihaz kısmen katlandığında PC benzeri kontrollere izin verecek. Çoklu pencere ve açılır pencere görünümü için yeni hareketler de var ve artık her kişi için farklı arama arka planları ayarlama olanağına sahip olacaksınız.

Bixby metin ve nesne tanıma, Galeri ve Kamera gibi uygulamalarda çalışacak. Ayrıca Dosyalarım uygulaması daha iyi arama ile daha güçlü hale getirilecek. Samsung Klavye uygulaması, emojiler ve çıkartmalar için düğmeleri yeniden düzenlemenize olanak tanır ve boşluk çubuğu da özelleştirilebilir.

Bu tür sürümlerde her zaman olduğu gibi, bu güncellemenin kullanıma sunulması büyük olasılıkla aşamalı olacak.. Bu nedenle, tüm Galaxy Z Flip birimlerine ulaşması birkaç gün sürebilir.