Mobil

Vivo X21'in teknik özellikleri testlerde ortaya çıktı

Ekran altı parmak izi tarayıcı ile gelecek olan Vivo X21'in teknik özellikleri Geekbench testlerinde ortaya çıktı.

Vivo X21'in teknik özellikleri belli oldu

Bildiğiniz gibi; şu anda Snapdragon 660'dan daha güçlü orta sınıf kategorisinde yeni Qualcomm yonga seti bulunmadığı için, Vivo ve OPPO gibi Çinli üreticilerin son akıllı telefonlarında aynı çipleri kullanmaktan başka seçeneği yok.

Snapdragon 670 işlemci ile geleceği iddia edilen Vivo X21, Geekbench üzerinde bir Snapdragon 660 işlemci ile ortaya çıktı. Telefonun birden fazla varyantta geleceği söyleniyor ve Geekbench'de görülen model, ekran altı parmak izi tarayıcılı varyantı.

Vivo X21'in teknik özellikleri testlerde ortaya çıktı - Resim : 1

Vivo X21UD A kod adı ile test edilen telefon, Snapdragon 660 işlemci, 6GB RAM ve Android 8.1 Oreo özelliklerine sahip. İşlemcinin geçen yılkiyle aynı olmasına rağmen, RAM 4GB'dan daha fazla ve parmak izi tarayıcısı ekranın altına yerleştirildi. Ayrıca Android'in en son sürümü olan Android 8.1 Oreo'yu çalıştırıyor. Bunlar oldukça önemli değişiklikler.

Karşılaştırma puanlarına göre, Vivo X21 UD tek çekirdekli testte 1608 puan ve çok çekirdekli testte 5852 puan aldı. Telefonun bir Snapdragon 670 modeli de olabilir ancak, bir Snapdragon 660 modelinin de birlikte geleceğinden eminiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.