Mobil

Galaxy S9 için ilk güncelleme!

Samsung, amiral gemisi modelleri Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modelleri için yeni güncelleme yayınladı. Peki, bu güncelleme neler getiriyor?

Galaxy S9 ilk güncellemesini aldı!

Samsung, çiçeği burnunda yeni amiral gemisi modelleri Galaxy S9 ve Galaxy S9+ için bugün ilk güncellemeyi yayınladı. OTA üzerinden sunulan bu güncelleme yaklaşık 286 MB boyutu ile dikkat çekiyor. Peki, bu güncelleme Galaxy S9'a neler getiriyor?

G960U1UEU1ARBG yapı numaralı güncelleme ile yüz ile tuş kilidi açmada iyileştirmeler yapılıyor. Ayrıca sistem ve kamera stabilitisinde de bir takım ince ayarlar yapılıyor.

Google'ın düzenli olarak yayınladığı Android güvenlik güncellemesine Galaxy S9 da ayak uyduruyor. Güncelleme ile Mart ayı Android güvenlik güncellemeleri sisteme ekleniyor.

Eğer Galaxy S9 veya Galaxy S9+ sahibiyseniz; Ayarlar>Yazılım güncelleme bölümünden yeni güncellemeyi indirebilirsiniz. Güvenliğiniz için bu sürümü yüklemenizi 

Galaxy S9 için ilk güncelleme! - Resim : 1

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.