Mobil

Vivo X27 kızaklı kamerasıyla ilk kez görüntülendi

Vivo X27 modelinin kısa videosu, Çin kanallarından bir tanesi olan Hunan TV'de yayınlandı. 10 saniye süren videoda detayları görmek mümkün.

Vivo X27 kızaklı kamerasıyla ilk kez görüntülendi

Büyük bir sızıntının tam ortasında yer alan Vivo X27 ile ilgili neredeyse bütün özellikler ortaya çıktı. Tüm akıllı telefon üreticileri, daha önceden sızıntılarla mücadele ederken artık bunların kendisi için daha iyi bir reklam etkisi yarattığını gördü. Vivo X27 akıllı telefon modeli ile ilgili ortaya çıkan bir sızıntı, verdiği gizli bilgileri biraz abarttı.

Vivo X27 kızaklı kamerasıyla ilk kez görüntülendi

Çin'in en büyük televizyon kanallarından bir tanesi olarak bilinen Hunan TVVivo X27 hakkında kısa bir tanıtım yaptı. Ürünün teknik yapısından ziyade daha çok tasarımı dikkat çekici. Kamera konusunda da Vivo, kızak yöntemini tercih etti.

Tasarım ve ekran özellikleri

Vivo X27 ile ilgili göze çarpan ilk tasarım detayı; renkli arka cam oluyor. İnce ve zarif görüntü, X27 akıllı telefonunda önemli bir fark yaratmış. Ekran boyutu da 6,39 inç olacak. 2340x1080 piksel ekran çözünürlüğü, kullanıcıların daha keyifli bir ekran kullanımına destek oluyor. Ayrıca ekranın AMOLED olması, canlılığını arttıran faktörler arasında. Kesin olmamakla birlikte üründe, damla çentik de bulunabilir.

Teknik ve kamera özellikleri

Vivo telefonlarındaki düşük RAM problemi, bu modelde aşılmış gibi görünüyor. 8 GB RAM kullanılacak ve 256 GB'a kadar depolama özelliği sunulacak. Snapdragon 710 SoC yonga seti, önemli bir destek sunacak. Arka kamera çözünürlüğü ise sırasıyla; 48-13-5 MP şeklinde. Ön kamera ise 5 MP olacak.

Vivo X27 genel özellikleri

Tüm bu detaylar dikkate alındığında, Vivo X27 genel özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz

  • Renkli cam arka panel
  • 8 GB RAM
  • 48-13-5 MP arka kamera
  • 5 MP ön kamera
  • Snapdragon 710 SoC
  • Ekrana gömülü parmak izi sensörü
  • 128-256 GB depolama
  • 6,39 inç AMOLED ekran
  • 3920 mAh batarya

Vivo X27 modelinin tüm teknik detaylarını ve tasarımını, aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.