Vivo'nun heyecan yaratan modeli için tarih verildi

Heyecanla beklenen Vivo T3'ün piyasaya sürülme tarihi nihayet duyuruldu. Şık tasarımı ve güçlü özellikleriyle öne çıkan bu yeni model, teknoloji tutkunlarının radarına girmeyi başardı.

Vivo'nun heyecan yaratan modeli için tarih verildi

Vivo’nun Hindistan’da birkaç gün önce tanıtımını yaptığı T3 modeli, gelecek hafta resmi olarak tanıtılacak. Vivo’nun Hindistan şubesi tarafından yapılan açıklamaya göre, T3 modeli 21 Mart’ta öğlen saatlerinde Hindistan’da piyasaya sürülecek. Cihazın teknik özellikleri detaylandırılmamış olsa da, daha fazla bilginin Flipkart üzerinden paylaşılacağı belirtildi. Flipkart, T3’ün MediaTek’in Dimensity yonga seti ile güçlendirileceğini ve OIS özelliğine sahip bir Sony sensörüne sahip olacağını açıkladı.

Dolaşan söylentilere göre vivo T3, Dimensity 7200 yonga seti, 120Hz AMOLED ekran, Android 14 işletim sistemi ve 50MP Sony IMX882 kameraya sahip olacak. Cihazın yonga seti ve kamerasıyla ilgili bu iddiaların doğruluğu, Flipkart’ın önümüzdeki günlerde yapacağı detaylı açıklama ile netleşecek.

Vivo'nun heyecan yaratan modeli için tarih verildi

Bu yeni model, teknoloji meraklılarının dikkatini çeken özellikleriyle, kullanıcıların beklentilerini karşılayacak gibi görünüyor.

Vivo’nun yenilikçi adımları, mobil teknoloji alanında rekabetin sürekli olarak arttığı bir dönemde markanın öne çıkmasını sağlıyor. Özellikler yakın zamanda piyasaya sürülecek olan katlanabilir telefon modeli Vivo X Fold3 ile pazardaki iddiasını giderek arttıracak. Vivo’nun bu iki modelinin ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağı şimdilik belli olmasa da Vivo’nun ülkemizde son yıllarda iyi satış rakamlarını yakaladığını söylemek gerekir.