Mobil

Vodafone aboneleri yaşadı! 6 ay hediye internet!

Vodafone yine çok konuşulacak bir kampanyaya imzasını atıyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.


Türkiye'nin önde gelen mobil operatörlerinden biri olan Vodafone, kullanıcılarını sevindirmek için yeni bir kampanyanın daha startını veriyor. Vodafone bahse konu kampanyası ile önümüzdeki 6 ay boyunca abonelerine hediye internet sunacak.

Vodafone'dan konu ile ilgili yapılan basın bilgilendirme metninde aşağıdaki satırlara yer verildi. 

Vodafone aboneleri yaşadı! 6 ay hediye internet!

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerine dijital dünyada kazandıran fırsatlar sunmaya devam ediyor. Vodafone, numara taşıma ya da yeni hat tesisi ile bireysel faturalı tarifelerine gelen müşterilerine 6 ay boyunca Hediye Çarkı’ndan garanti GB hediye ediyor.

Buna göre, Uyumlu ve Red tarifelerine gelenler aylık toplam minimum 5 GB, Redli ve Uyumlu Genç tarifelerine gelen gençler ise toplamda aylık minimum 10 GB kazanıyor. Vodafone’un 8 Kasım’a kadar geçerli olacak yeni kampanyasında minimum garanti GB’ları kazanmak için Hediye Çarkı’nın ayda en az 4 kez çevrilmesi gerekiyor.

Engin Aksoy: “Hediye Çarkı ile kazandırmaya devam ediyoruz”

Kampanyayı değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak, her şeyin hızla dijitalleştiği dünyamızda müşterilerimizin dijital yol arkadaşı olmayı hedefliyoruz. Bireysel müşterilerimize her hafta internet ve sürpriz hediyeler kazanma fırsatı sunduğumuz Hediye Çarkı üzerinden yepyeni bir kampanya başlattık. Bu kapsamda, numara taşıma ya da yeni hat tesisi ile bireysel faturalı tarifelerine gelen müşterilerimize 6 ay boyunca Hediye Çarkı’ndan garanti GB hediye ediyoruz. Uyumlu ve Red tarifelerine gelen müşterilerimiz aylık toplam minimum 5 GB, Redli ve Uyumlu Genç tarifelerine gelen gençlerimiz ise aylık toplam minimum 10 GB kazanıyor. Platformumuzda çark çevirme hakkı haftalık olarak yenileniyor. Vodafone olarak, herkes için daha iyi bir dijital deneyim hedefiyle çalışmaya devam edeceğiz.”

Vodafone Yanımda üzerinden erişiliyor

Vodafone’un kişiye özel sadakat platformu Hediye Çarkı’na Vodafone Yanımda mobil uygulaması üzerinden erişiliyor. Müşterilere tüm ihtiyaçlarını tek platformdan kolayca karşılama imkânı veren Vodafone Yanımda, fatura ödeme; fatura detaylarını öğrenme; TL yükleme; TL bakiyesini öğrenme; kalan kullanımları, kullanılan tarife ve paketleri, geçilebilecek tarifeleri görüntüleme; yurtdışı kullanıma açma; 4.5G açma; İnternet/Konuşma/Mesaj bilgilerine ulaşma; yurtdışını arama; yurtdışında konuşma; yurtdışında kullanım gibi işlemler için kullanılabiliyor. 

Aylık aktif müşteri sayısı 13 milyona, aylık ziyaret trafiği ise 300 milyona ulaşan Vodafone Yanımda uygulaması Apple Store ve Google Play uygulama mağazalarından ya da vodafone.com.tr adresinden QR kod ile indirilebiliyor. Uygulama ücretsiz kullanılabiliyor.

Yorumlar
Ersin
Hat çekmiyor hediye versen ne olur
Cevapla
Yavuz
Aynen
Mugdet yuztemur
Super
Cevapla
Murtaza Berk
Vodafone evde internet servisi'nden arandım bana dijitürk hediyeli paket sundular istemediğimi söyledim 89 TL paket ücreti haricinde ödeme yapmıyacağım söylendi. Sonuç bir ay oldu dijitürkten bana fatura geldi. Defalarca aramama rağmen kimseyle iletişime geçemedim. Yapacağım tek şey kaldı tüketici haklarına bildirmek ve dava açmak
Cevapla
Lalala
Vallahi Vodafone evimde çok iyi çekiyor çokta memnunum eyvallah Vodafone
Cevapla
teknolojiokucu hamko
Hamko derki vedefon evde kesinlikle çekmez.İnternet versede bir işe yaramaz.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.