Mobil

Vodafone sınırsız WhatsApp kampanyasıyla bomba gibi geliyor!

Vodafone abonelerine hoş bir sürpriz daha yapmaya hazırlanıyor. İşte Vodafone sınırsız WhatsApp kampanyası ile ilgili detaylar.


Türkiye'de hizmet veren en büyük GSM operatörlerinden biri olan Vodafone kampanyalarına bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Vodafone'nun gerçekleştireceği yeni kampanya sayesinde aboneler sınırsız ve ücretsiz WhatsApp kullanmanın tadını çıkaracaklar.

Vodafone Türkiye ekibi gerçekleşecek olan kampanya ile ilgili yeni bir bilgi metni yayınladı. Dilerseniz yayınlanan bu bilgi metnine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Vodafone sınırsız WhatsApp kampanyasıyla bomba gibi geliyor!

Vodafone, dijitalleşmenin gücünü kullanarak müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Müşterilerine %99,6 oranında kesintisiz 4.5G deneyimi sunan Vodafone, bu kapsamda bir kampanya başlattı.

Vodafone, tüm faturalı bireysel müşterilerine 1 ay, faturasız bireysel müşterilerine ise 1 hafta süreyle geçerli sınırsız WhatsApp kullanımı hediye edecek. Paket dahilinde internet kotasından düşmeden WhatsApp üzerinden görüntülü konuşulabilecek. Vodafone, kampanyanın tanıtımı için gerçek bir hayat hikayesinden esinlenen bir reklam filmi de hazırladı.

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerine en iyi dijital deneyimi sunmaya devam ediyor. Yatırımlarının %99’unu teknoloji yatırımlarına ayıran Vodafone, Temmuz 2020 verilerine dayanılarak yapılan ölçümlerde 1 Mbps ve üzeri örneklemler referans alınarak 4.5G’de %99,6 oranında kesintisiz veri indirme hızı sunan operatör oldu.

Bu kapsamda yeni bir kampanya da başlatan Vodafone, tüm faturalı bireysel müşterilerine 1 ay, faturasız bireysel müşterilerine de 1 hafta süreyle geçerli sınırsız WhatsApp kullanımı hediye edecek. Vodafone, kampanyanın tanıtımı için gerçek bir hayat hikayesinden esinlenen bir reklam filmi de hazırladı.

Yeni kampanyayı değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

Salgın süreci, altyapının önemini bir kez daha ortaya koydu. Milyonlarca insanın yaşama ve çalışma biçimlerini değiştirmesiyle birlikte aslında birbirimizle bağlantıda olmanın ve dolayısıyla altyapının ne kadar önemli olduğunu gördük. Bu dönemde mobil trafikte %10, sabitte %60’a varan artışlar gözlemledik. Altyapımızı da bu artışlara hazırlayarak kesintisiz iletişim için kapasite artırımları yaptık. Bu sayede, yine Temmuz 2020 verilerine göre artan data trafiğine rağmen 4.5G ortalama hızımızı son 6 ayda %20 artırmayı başardık. Bunun yanı sıra, 1 Mbps ve üzeri örneklemler referans alınarak 4.5G’de %99,6 oranında kesintisiz internet deneyimi sunan operatör olduk. Bu kapsamda, bir kampanya da başlattık; faturalı bireysel müşterilerimize 1 ay, faturasız bireysel müşterilerimize de 1 hafta süreyle geçerli sınırsız WhatsApp kullanımını ücretsiz sunuyoruz. Kampanya süresince WhatsApp üzerinden yapılan mesajlaşma, sesli ve görüntülü konuşmalar müşterilerimizin internetinden yemeyecek. Vodafone Supernet 4.5G ile müşterilerimize kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğiz.”

Vodafone Yanımda üzerinden yararlanılabilecek

Vodafone’un yeni kampanyası 20 Ağustos - 20 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak. Vodafone’un tüm bireysel müşterileri bu tarihler arasında kampanya kullanım haklarını Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden aktif hale getirebilecek.

Reklam filmi de hazırlandı

Vodafone, yeni kampanyanın tanıtımı için bir reklam filmi de hazırladı. Team Red imzası taşıyan, gerçek bir hayat hikayesinden esinlenen reklam filminde, Vodafone’un sunduğu kesintisiz internet deneyimiyle hayallerini gerçeğe dönüştüren bir kullanıcının hikayesi anlatılıyor.

Filmde, “Siz hayallerinizin peşinden giderken Vodafone Supernet 4.5G, kesintisiz internetiyle her adımda yanınızda” mesajı veriliyor.

Yorumlar
Tmhm
Önce kendisini yenilesin. Müşteriye rüşvet vererek bu işler olmaz.
Cevapla
Aysun
Müşterisini memnun etsin önce sonra infilak etsin hangi müşteri vodafonedan memnun aylardır bir ev internetimi nakil yapamadınız ev taşıdım telefonum çekmiyor siz bu işi yapanlara bırakın
Cevapla
sadettin tuncer
once veri istasyonlarini duzeltin ben safranbolu kayza basinda oturuyorum duzgun bir gorusme yapariz apamiyorum y
Cevapla
yakup
vodofone ilk başkta çekim gücünü artırmalı çekim gücü çok zayıf ve çekmiyor ben trcell kullanıyorum fiyatları pahalı gerçi lakin çekim gücü çok güzel her yerde çekiyor
Cevapla
Bh
Vodafone cok pahalılaştı. Tarifleri hiç uygun değil bu gidişle başka operatörü seçecem
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.