Vodafone'dan çiftçilere özel tarife

Vodafone’un Türkiye’de çiftçilere odaklı ilk sosyal iş modeli olarak hayata geçirdiği Vodafone Çiftçi Kulübü kapsamında sunulan Vodafone Çiftçi Tarifeleri yenilendi. Çiftçilerin ihtiyaçları doğrultusunda yenilenen tarifeye göre, Vodafone’a geçmek isteyen

Vodafone'dan çiftçilere özel tarife

Mobil iletişim teknolojilerinin gücüyle Türkiye’de milyonlarca çiftçinin yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen Vodafone, ülkemizde çiftçilere odaklı ilk sosyal iş modeli Vodafone Çiftçi Kulübükapsamında sunduğu Vodafone Çiftçi Tarifeleri’ni yeniledi. Buna göre, Vodafone’a yeni gelen ve faturasızdan faturalıya geçen çiftçiler için, 12 ay kalma sözüne, Çiftçi Tarifesi ve Çiftçi Ekstra Tarifesiolmak üzere iki ayrı seçenek sunuluyor. Çiftçi Tarifesi’nde ayda 21 TL’ye her yöne 500 dakika ve Vodafone’lularla 500 dakika olmak üzere toplam 1.000 dakika konuşma imkânı sunulurken, Çiftçi Ekstra Tarifesi’nde ayda 29 TL’ye her yöne 500 dakika ve Vodafone’lularla 1.000 dakika olmak üzere toplam 1.500 dakika konuşma, 500 MB internet ve 500 SMS sunuluyor. Aksi belirtilmediği sürece, abonelere fatura tutarını aşmalarını engelleyen fatura stop garantisi de veriliyor.

Türk tarımında etkinlik ve verimlilik artışı yaratmayı ve Türk tarımının dünyadaki sıralamasını değiştirmeyi bir sorumluluk olarak benimsediklerini söyleyen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, yenilenen Çiftçi Tarifeleri hakkında şöyle konuştu:

1408961682_vodafone-turkiye-icra-kurulu-baskan-yardimcisi-ender-buruk.jpg

“Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme vizyonumuz doğrultusunda, teknolojinin yanı sıra sosyal ve hizmet alanlarındaki yatırımlarımıza da büyük önem veriyoruz. Çifte sorumluluk anlayışıyla hayata geçirdiğimiz projelerimiz arasında yer alan ve çiftçilerimizi mobil teknolojiler aracılığıyla bilinçlendirme hedefiyle hizmete sunduğumuz Vodafone Çiftçi Kulübü programıyla, Türk tarımının belkemiği olan çiftçilerimizin iş süreçlerini dönüştürerek dijital geleceğe hazırlanmalarına yardımcı oluyoruz. Çiftçilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda sürekli geliştirdiğimiz bu program kapsamında son olarak Vodafone Çiftçi Tarifeleri’ni yeniledik. Buna göre, Vodafone’a geçmek isteyen çiftçilerimize ayda 21 TL’ye fatura aşımı derdi olmadan 1.000 dakika konuşma imkânı sunuyoruz. Vodafone olarak, daha iyi bir gelecek için iletişim teknolojileriyle Türkiye'de herkese ilham verme hedefimiz doğrultusunda çiftçilerimizin hayatını kolaylaştıran çözümler sunmaya devam edeceğiz.”

Tarımda dijital dönüşümün öncüsü

Vodafone Türkiye’nin 2009 yılında Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Tarım ve Kredi Kooperatifleri’nin işbirliğiyle hizmete sunduğu Vodafone Çiftçi Kulübü programı, tarımsal ve kırsal kalkınmaya katkıda bulunarak tarımda dijital dönüşümü sağlama hedefiyle, çiftçilerin sosyal ve ekonomik hayata eşit katılımına destek oluyor. Türkiye’de ilk kez Vodafone tarafından başlatılan ve sektöre öncü olan bu programla, ayrıcalıklı tarife ve kampanyalardan, kırsal alanda su kullanımı ve tarımsal verimlilik hakkında bilinçlendirme çalışmalarına kadar uzanan geniş bir çözüm ve hizmet yelpazesi sunuluyor. Üyelerine iş süreçlerini daha efektif şekilde yöneterek verimlilik ve tasarruf sağlama avantajı sağlayan Vodafone Çiftçi Kulübü, bu yıl 34 Avrupa ülkesinden 338 projenin katıldığı “Social & Business Co-Creation: Collaboration for Impact” yarışmasında Jüri Ödülü’ne layık bulundu.

Vodafone Çiftçi Kulübü hakkında ayrıntılı bilgiye www.vodafone.com.tr/ciftcikulubu adresinden ulaşılabiliyor.